Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudhatom meg, hogy Őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudhatom meg, hogy Őt szeretem, vagy a szerelembe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el.Lehet, hogy hosszú, de fontos lenne pár jó tanács.

16 éves lány vagyok. Eddig elég sok fiú tetszett. Plátói szerelem volt az összes. A legtöbbjüket nem is ismertem, csak az általam felalkotott képbe voltam szerelmes, illetve a külsejükbe. A legtöbbjük vagy nem akart semmit, vagy valami miatt hiába jöttünk volna össze, vagy pedig barátnőjük volt. Szó szerint kezdtem belebetegedni, tizen hat évesen ez is közrejátszott abban, hogy majdnem depressziós lettem.

Aztán, voálá, megismertem egy fiút, és szépen sorban a többi fiú megszűnt, nem érdekeltek. Ez a fiú szinte minden tekintetben illett hozzám, ha nem foglalkozott velem, megsértődtem, hiányzott, féltékeny voltam.

Aztán szerelmet vallott nekem. Én pedig erre vártam mióta, úgyhogy összejöttem vele. Kezdetben érdekes módon olyan sírhatnékom volt, de nem tudtam megmagyarázni, hogy mitől. Ha nem volt velem ugyanolyan rossz volt, de az egész helyzet nagyon szokatlan. Aztán a régi fiúk közül páran kezdtek bennem visszatérni, és ezt próbáltam elnyomni magamban. Nagyon szerettem ha a fiú megölel, hozzámbújik, és ha (mivel egy iskolába járunk) egyik szünetbe nem volt velem, egyből magamba zuhantam. Ugyanakkor sokáig a csókot például nem tudtam nek engedni.

Már lassan két hónapja vagyunk együtt, és néha úgy érzem, hogy Ő az aki kell nekem, szeretem, hiányzik. Máskor meg azt, hogy olyan nyomást érzek, ha nem lenne akkor csak magammal tudnék foglalkozni, kilábalni a kezdődő depresszióból, egyengetni az életem. Ugyanakkor míg Ő nem volt, akkor meg úgy éreztem, hogy egy fiú segíthetne mindenben. Már volt, hogy majdnem szakítottunk, de azt meg nem tudom megtenni, mert olyankor a sírás folytogat. Ugyanakkor nicns bennem az a felszabadultság.

Minden apróságon berágok.

Iskolán kívül mentünk a barátnőkkel/barátokkal egy közös programra, ahova Ő is jött, ott meg egyszerűen kívántam.

Tudom, hogy hosszú lett, de mi lehet velem? Komolyan, már magamon se tudok kiigazodni, hiába vagyok egyedül, vagy iskolában, semmi nem segít, hogy magamon kiigazodjak.

Ki érzett így? Mi lehet a baj velem?


2011. dec. 22. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de egy hisztis kislány vagy. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, majd kinövöd.
2011. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg semmit se tudok vele mit kezdeni? Mert én nem szeretnék hisztis lenni.:)
2011. dec. 22. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom:D Akaraterő kell hozzá, az biztos. Amúgy fogalmam sincs:D
2011. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy abszolút ösztönös reakció. Amikor én megismertem a legelső barátomat ugyanígy éreztem. Mielőtt összejöttünk, pár fiú volt csak aki érdekelt volna, de őket én nem, aztán hirtelen a sok törődéstől, attól, hogy azt éreztem valakinek tetszem, és elfogad olyannak amilyen vagyok más lehetőségek is megnyíltak előttem. (több lett az önbizalmam, jobb a kisugárzásom) Sajnos éltem is velük, amikor úgy éreztem, hogy nem is igazán szeretem azt a fiút, hanem csak azt szeretem, hogy valaki megölel, hogy valakinek hiányzok. Kár volt. Miután szakítottam a fiúval, és összejöttem a másikkal, na ő elhanyagolt, és kicsit sem volt olyan mint az előző. De akkor már mindegy volt. :SS Az is érthető, hogy tapasztalat híján így érzel, majd belejössz. 21L
2011. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akaraterőm megvan, akartalan vagyok ilyen.:D:)

3. válaszoló, nagyon szépen köszönöm, hogy ezt megosztottad velem.:) Én igyekszem, hogy ne törődjek mással, és, hogy megbecsülhessem Őt.:) De például mellette a barátnőimet is elhanyagolom,ami nem jó, de hiába próbálok ellene tenni nem megy, mert vele szeretnék lenni.:)

Remélem, hogy belejövök, mert nem szeretném, hogy a buta kis fejemmel rosszul döntsek..:)

2011. dec. 22. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így!Ő az első akit igazán szeretek, és akivel már több mint egy éve együtt vagyok.Néha viszont eszembe jut, hogy tényleg ő hiányzik e vagy az hogy valaki megöleljen és körülrajongjon.Félek, hogy mi lesz ha elveszítem, de néha én is összezavarodom, hogy milyen lesz egy fiúval leélni az egész életem.Neki nem én vagyok az első és ez akármilyen hülyeség is de fáj, és emiatt vannak furcsa érzéseim, hogy én ugy mond még nem is éltem ki magam.19L
2011. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez a "nem éltem ki magamat", néha rám is rámjön. De ha meg nincs barátom, amúgy se élem ki magamat, mert én nagyon önbizalomhiányos vagyok, illetve senkit nem szeretnék hülyíteni.

Rossz érzésed van, mert volt előtted valakije? Szerintem, az nem baj, mert látod, nálad kötött ki.:) És ez okkal van, te vagy neki az, akire vágyik.:) Nektek nagyon sok boldogságot kívánok továbbra is.:)

2011. dec. 22. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:

:) köszi szépen, biztosan ti is boldogok lesztek!

Tudom, hogy nála jobban senki nem szeretne, és lehet, hogy gyerekes dolog ilyeneken rágódni, hogy előttem már volt valakije, csak teljesen az enyémnek akarom tudni.

2011. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

Hidd el, én az ilyeneket meg tudom teljesn mértékben érteni.:)Csak ugye az a baj, hogy az a múlt, és azon nem tudsz változtatni.:)

Én például féltékeny voltam a barátom exére, de nekem az segített, hogy láttam rajta, hogy teljesen odavan értem.:)

Valahogy próbáld elnyomni, én tudom, hogy nagyon nehéz.:)

2011. dec. 22. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!