Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túllépek rajta valaha? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépek rajta valaha? Mennyire van valóságalapja ennek az idézetnek?

Figyelt kérdés
Olvastam egy idézetet nem régen, aminek ez volt a lényege: az első igazi szerelem soha nem múlik el, meg kell tanulnunk másképp gondolni rá. Mi 2 és fél évig voltunk együtt. fél év szünet, fél év együtt, és most 4 hónapja külön. két hónapja van barátom. kb 1 hete kapott el megint az az érzés, hogy én nem tudok NÉLKÜLE élni, és nekem még mindig ő kell. de neki én már nem. amikor másodjára jöttünk össze, akkor is azt hiszem csak sajnálatból tette. szinte könyörögtem neki, egy csepp büszkeség sem volt bennem. most muszáj lesz túllépnem, de mégis hogy? a mostani barátomat nem akarom elhagyni, mert ő az, aki miatt mégis vannak boldog pillanataim, s jól érzem magam vele. most abban reménykedem, hogy majd idővel őt is tudom szeretni annyira, hogy ne vágyódjak vissza. barátaim nincsenek, a családommal nem tudok ilyenekről beszélni. a barátomnak meg nem mondhatom ezt el. így senkitől nem tudok tanácsot kérni, segítsetek:( 20L
2011. dec. 22. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem az elsőre, hogy az igazi. 7 évig voltunk együtt. Utána jött a mostani párom, hát ég és föld volt. Lehet holnap találkozol egy másik fiúval és még erősebb lesz az érzés, de ha a mostani mellett is a régire gondolsz, akkor ő nem lesz az.
2011. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ebben van valami. Az elsőt ha igaz szerelem volt nehezen felejted.

Amúgy próbálj a mostra koncentrálni és szeretni a barátod, idővel lanyhul ez az érzés, hidd el.

2011. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig ebben "hittem" aztán kiderült, hogy egy szerelmet (akár az elsőt) csak egy nagyobb feledteti.
2011. dec. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valakinél biztos így volt.de nem igaz mindenkire
2011. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
4 hónap kevés teljesen túllépni valakin, akit igazán szerettél. Amit meg a jelenlegi barátoddal művelsz, undorító. Bekkeld ki egyedül a szar időszakot, ne mást használj sebtapasznak.
2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom valóban kevés a 4 hónap elfelejteni az első igazi szerelmet, nekem 2 évembe telt bár a mi kapcsolatunk is elég hullámzó volt az első 1 év után vagy épp együtt voltunk vagy nem. Aztána végén én mondtam azt hogy akkor inkább hagyjuk mert ennek semmi értelme. Kb. 2 napig gondoltam így borzasztóan hiányzott állandóan rá gondoltam, de "szerencsére" ha mondhatom ezt így akkor szegényem nagyon megbántódott és hiába kerestem volna akkor sem válaszolt volna... Azt hiszem másfél év után beszéltünk először amit az is megkönnyített hogy ő akkor már elköltözött a városból igy esélyünk nem volt összefutni. Én azalatt a 2 év alatt nagyon sokat szenvedtem, folyton rá gondoltam ahogy te is. Aztán egyre kevesebbet, és mikor másfél év után újra találkoztunk akkor már azt éreztem jó úton járok hogy "elfelejtsem". Mióta szakítottunk 3 év telt el fél éve van egy komoly kapcsolatom és nagyon szeretem a párom. Azt mondom hogy korai ez a mostani kapcsolat és talán véget kéne vetni és inkább barátokat szerezni akikkel találsz programokat. Oké a barátoddal is lefoglalod magad de szegény fiút valahol becsapod mert te nem szereted úgy ahogyan a másik fiút. Szóval szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból és szerezz barátokat, ismerkedj, keress hobbikat. És hidd el érezni fogod, hogy túl vagy rajta. Kitartást! :)
2012. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!