Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit tegyek, szóljak vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a párommal, nagyon jól megvagyunk. De soha nem hallottam még tőle, hogy szeretlek...., nem érzem azt hogy "rajong" értem.

Ha felhozódik a téma mindig azt mondja neki ennek kialakulásához még idő kell. Normális ez hogy ennyi idő után nem tudja eldönteni mit akar? (33 éves)

Nem azt várom hogy éjjel nappal ezt hajtogassa nekem, dehogyis, de én igénylem. Érezni akarom hogy fontos vagyok neki. Nemcsak azt hogy jól elvan velem.

Már azt váltja ki belőlem hogy egyre többet jut eszembe hogy az exemmel milyen volt a kapcsolatunk, míg nem szakított velem. Ő mindig éreztette azt hogy megőrül értem......

ÉS én ezt várom el egy kapcsolatban....


Mit tegyek? Hallgassak és várjak türelemmel kialakul e benne, vagy beszélgessek vele erről? Azt sem akarom hogy azt érezze erőltetem és csak azért mondja...


2011. dec. 23. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát,én rákérdeznék finoman.

20l

2011. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Már azt váltja ki belőlem hogy egyre többet jut eszembe hogy az exemmel milyen volt a kapcsolatunk"

Ú jajj akkor itt már nagy a baj,ha eszedbe jut,hogy mással mi volt és miért volt jobb :/ Nálam is így kezdődött,aztán szakítottam...Egyre többet jutott eszembe egy vagy két exem,akivel valami jobb volt,míg a végén már elhidegültem az akkori páromtól...Próbálkoztam én sok mindennel,de nekem nem érte meg,mert rájöttem,hogy nem lehet senkit sem megváltotatni:/


Próbáld neki őszintén elmondani,hogy ez bánt téged,és legyen veled őszinte....Beszéljétek meg,hogy szerinte most ez mennyire komoly kapcsolat,mert te igényled a visszajelzéseket...


24N

2011. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már próbáltam felhozni a témát, de mindig azt kapom hogy ehhez még neki idő kell. HA megkérdezem hogy mégis mennyi, a választ nem tudja.

A régi csalódásaira fogja hogy nem meri elengedni magát, legyek türelmes....költözzek oda és ismerjük meg egymást lakva.

De én úgy érzem ha ennyi idő kevés volt ahhoz hogy kialakuljon, akkor az már nem is fog.

És nem szeretnék nagyobbat koppanni hónapok múlva....

2011. dec. 23. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem olvasd el ezt. nem fűzök hozzá semmit:)

[link]

2011. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Totál jól látod!Ez a "idő kell"egy f...ság.Máshoz kell idő nem a szerelemhez.Különböző jellegű társkapcsolatok vannak de amiben te most vagy az nem az amire vágysz,szerintem az olvasottak alapján.
2011. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A válaszok alapján elhiszem végre hogy nem én beszélem be magamnak....... azt hittem csak én vagyok a hisztis....


Képtelen vagyok dönteni, lépni, ha vele vagyok jó minden. Törődik velem, figyel rám, becézget, szeretget...... de állítása szerint nem szerelmes......amint ide terelődik a dolog, hát ehhez még idő kell......


Lehet ő sem meri magának bevallani hogy szerelemmel szeret???? Áh nem beszélek be magamnak alibiszöveget helyette......

2011. dec. 27. 15:21
 7/9 anonim válasza:
Te annyira biztos vagy abba,hogy ha valaki azt mondja szeret az úgy is van?Nagyon vigyázz mert ahogy olvasom te neked csak az a fontos,hogy ezt halld.Simán hazudhat is és akkor fel vagy ültetve.De legalább őszinte és nem próbál etetni.Vigyázz a szerelem szinte minden esetben idővel elmúlik,Ha rám hallgatsz ne ez legyen az elsődleges szempont
2011. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet sarkalatosan írtam, nem ez az elsődleges. Ha ez lenne már nem lennék vele. Én attól félek hogy ha ennyi idő alatt nem szerelmes belém, nem érzi úgy akkor már nem is lesz. Nekem ilyen tapasztalataim voltak.....

Nem kell nekem éjjel nappal ezt hajtani, ezt már leírtam. De néha néha egy nőnek ez jól esik főleg ha megzavarja az hogy érezni érzi hogy talán szeretik, de ha ezt nem erősítik meg..... mert maga a másik fél sem meri megerősíteni, akkor ti hogy éreznétek?

Mert ha csak azt érezném az ölelésén, csókján hogy igen jól elvagyok de semmi több akkor én sem táplálnék többet.

De én úgy érzem szerelemmel ölel, és félek hogy ha rosszul érzem és többet építek a kapcsolatba, én szállok majd ki "vesztesen"

2011. dec. 27. 20:58
 9/9 anonim válasza:
Azért légy óvatos.Sajnos az ember a mai világban talán egy életen át sem ismeri ki a másikat,pláne azt,hogy mit érez.De szerintem az hogy valamihez,pláne legyen az egy érzés idő kell,ne haragudj de baromság.Most vagy szeret vagy nem.Most végül is az ő szempontjából tök mindegy viszont neked nem,mert ahogy olvasom fontos neked ez,tehát érzelmeket táplálsz iránta és ez esetben könnyen rá is lehet faragni.De ha azt mondja szeret akkor is mi a garancia,hogy így is van?Jaj,de nehéz dolog ez!Ilyenkor örülök,hogy egyedül élek.Ez sem túl jó,de néha igen,pont ilyenkor.Épp elég gond van így is nem hogy még ez is,hogy ezen kelljen meditálni.Sok sikert kívánok,hogy megszeressen mert ha ezek a kérdések foglalkoztatnak biztosan egy szeretetre méltó lány vagy és megérdemled
2012. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!