Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy annyi 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi 20 éven felüli pasi van egyedül, hogy rossz belegondolni?

Figyelt kérdés
Tehát pl vannak a lányok, és valahogy az történik, hogy ha van 10 pasi és 10 lány, akkor nem az fog történni, hogy a 10 pasi összejön a 10 csajjal. Hanem az, hogy az adott 10 csajból pl 3 összejön a legjobb külsejűvel, közben a másik 7 egyedül van. aztán rájönnek, hogy bunkó, de ez a 3 jó pasi a maradék 7 ből 3 al összjön, majd azokkal is szakít, és a végén pl marad csak 1 csaj egyedül, aki nem tudott ezekkel a jó pasikkal összejönni. De 9 csaj összejött ezekkel a pasikkal. viszont a 7 kevésbé jó pasi, meg nem tud összejönni általában ezzel a 10 adott csajjal, és ők 20 felett is simán szüzek lesznek. Tudom, hogy kicsit abszurd példa volt, de szerintem lehetett követni. Még a 10 csajból 9 nek jó eséllyel lesz pasija, és azokból a jobb külsejű pasikból kerül ki a szerencsés, aki már előtte jó sok csajban megfordult(csúnyán fogalmazva), még azok a pasik akik nem ilyen szerencsések, ők csúnyán egyedül maradnak és sírnak, hogy nincs rendes nő.Hozzáteszem, hogy JOGOSAN!
2011. dec. 24. 22:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
én is egedül vagyok csak én lesz@rom! :) 25/f
2011. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
ez van, ilyen ez a popszakma!
2011. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10 csajból 3 lány talál párt magának és a maradék 7 csaj a 3 foglalt pasira vágyikXD Ez matek öcsém:)
2011. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Manapság a hátrányosabb és átlagos külsejű fiúknak úgy kellene a lányokra tekintenie mint egy kincsre, mint egy nagy értékre, ha egyszer valaha is tudnak szerezni maguknak egyet, és tűrniük kell az esetleges megaláztatásokat, és visszautasításokat, ami lesz jó sok...

Én valahogy nem látok értéket már a mai fiatalabb nőkben, és az sem izgat ha egyedül maradok... Számomra nincs bennük érték...

2011. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a kérdésnek álcázott rinyálást már előadtad pár napja...

A kifejtésedben benne van a válasz: Mert úgy gondolod, hogy a "pasiknak" joguk van sírni. Miért az idézőjel? Mert 20 év körül még gyerekek. Ja, meg a siránkozás miatt is.

20 éven felül van a 40 éves is. Addigra a többség már elkel mindkét nemből. Vagy legalább is elveszíti a szüzességét.

Még mindig kevered a fogalmakat. A kérdésedben azt írod, hogy "egyedül van", a kifejtésben pedig egészen másról írsz. Ott arról siránkozol, hogy te még mindig szűz vagy, miközben a lányokat össze-vissza kefélik és mindezt néhány jóképű gyerek teszi.

A kérdésed helyesen: Miért vagyok még mindig szűz?

2011. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire kígyók a mai lányok és csak a külsőre utaznak? Mármint a többségük.
2011. dec. 24. 23:17
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, volt 1 hosszabb és egy rövidebb kapcsolatam, de csak egyikkel voltam együtt testileg. Igen rinyálok, mert a jobb kigyúrt pasik, már 8-10 lány felett járnak fejenként.-
2011. dec. 24. 23:20
 8/23 anonim ***** válasza:
Változnak az idők és te az elmúlt 10-20 évhez viszonyítasz. Az ókorban is mentek orgiák, de a népesség se 6 millárd körül mozgott.
2011. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha most lenne egy jó kapcsolatod, akkor zavarni, hogy a jobb kigyúrt pasik, már 8-10 lány felett járnak fejenként.


Amúgy sportolni kell. Futsz naponta 30-60 percet és már jobban nézel ki egy hónap után.

2011. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést jogosnak érzem. Sokat nem tudok hozzáfűzni, legfeljebb annyit, hogy szerintem ennek a korosztálynak a válságának az oka abban áll, hogy NINCSENEK PÉLDAKÉPEK. A fiatalok nőnek, mint a dudva, de fogalmuk sincs, hogy időközben milyen szerepet kellene betölteniük, mihez kellene felnőniük, minek kell megfelelni. Nincs, aki megmutassa, mi a férfiasság, a "hősiesség", a(z) (ön)fegyelem, a keménység. Szerintem ezek azok a tulajdonságok, amik férfiasságot és önbizalmat adnak, ami a lányoknak kell. Mivel azonban ezek nincsenek meg, vagy nagyon kevés emberben találhatóak manapság meg, a lányok kénytelenek azokhoz a megmaradt fiúkhoz fordulni, akiknek van valami másból táplálkozó önbizalmuk, ezek pedig a "rosszfiúk", gyúrósok és egyebek. Szerintem azért hozzájuk mennek, mert máshol nagyon nincs biztonságérzetük. A jófiúk (köztük én is) hiába mondanak nemet a cigire, hiába tisztelettudóak, hiába rendesek, becsületesek tanulnak jól és élnek felállított elvek szerint - nincs önbizalmuk. Rám legalábbis ez igaz. Úgy érzem, kemény kis legény vagyok, de tudom, hogy az igazi férfiasság még hiányzik belőlem, és szerintem itt az önfegyelem és a helyzetek kezelése a legfontosabb. Szerintem ehhez a példakép a legjobb út. De ma már nem nagyon találni példaképeket. Ha az ember a média felé néz, az emberiség legalját kapja, mert a politikusoknak az a jó, ha elbutulnak az emberek, hiszen ha valakit irányítani akarsz, tartsd tudatlanságban. A sok szenny ömlik az emberekre, a rossz megélhetési körülmények szétválasztják a szülőket, így a fiatalok iszonyú zavarban nőnek fel. Jobb híján csordákba verődnek és saját szabályaik szerint lesznek "menők" saját példaképeket állítanak fel -ez általában a leghangosabb idióta szokott lenni. Közben az olyanok, akiknek erre rálátása van, akik ezt képesek átgondolni -én- elvesznek a tömeg hangjában, az olyan lányok, akik biztonságot keresnek, nem veszik észre őket, és oda csapódnak ami a biztonságot közvetlenebb módon ígéri és jobban van reklámozva - az izomagyakhoz, f*szagyerekekhez, általában mindenféle hülyéhez, akinek elég önbizalma van. Azután amikor majd belefutnak egy rossz és elhamarkodott házasságba egy ilyen "alfahímmel2, akkor rájönnek, hol a bibi. Hogy az ilyenek csak a diszkóban és az utcán életképesek, de felelős családapák nem feltétlenül tudnak lenni.


Az egyetlen reményem, hogy lányban is van olyan, aki elég tisztán látja ezt az egészet ahhoz, hogy lássa, hol a csapda és képes vonzódni egy olyan fiúhoz, mint mondjuk én.



19/f

2011. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!