Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális, hogy egy minden szempontból 10 pontos pasi, akiért kapkodnak a nők; jár egy 5 pontos csunyácska csajjal, és fordítva?

Figyelt kérdés
Nektek erről mi a véleményetek?
2011. dec. 24. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egészségükre.
2011. dec. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Osztom véleményem az elsővel:) Felkellene fogni, hogy nem a külső a lényeg hanem a belső.
2011. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy abban a csunyácska csajban sokkal több tűz és érték van mint száz 10 pontos csajban.
2011. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha befolyásolhatóak szétszedik őket hamar, mert az 5pontos "társai" nem bírják elviselni, hogy ő járhat egy 10-essel, a tízes "társai" meg hogy lealacsonyodik egy 5öshöz.
2011. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudnék trollkodni,de nem fogok.Normális.
2011. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. dec. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése és ennyi ..

Nem fogom nézni,hogy most akivel együtt van,csúnya-e..neki jó (gondolom) és ennyi.

2011. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha jól megvannak, akkor az ő dolguk. Amúgy nem "normális" a dolog. Az 5-ös az olyan, sörrel lőhető kategória és tízes mellett nem nagyon szokott virítani. De kevés infot adtál nekünk, és ebből nem tudunk Neked sok érdekeset mondani.
2011. dec. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem 5-10 évvel fiatalabbnak szoktak nézni a valós koromnál. Randiztam is 10-15 évvel fiatalabb lányokkal. Látszik rajtam a sportos életmód és a tanulás is. Tehát sokan biztosan 10 pontosnak neveznének. De ha ezt csak gondolom, akkor is engem igazolnak a sikereim.

Most mégis 10 évvel idősebb barátnőm van. Lehet, hogy furán néznek rám páran emiatt. (Nem csúnyácska, nem 5 pontos, de láthatóan én vagyok a fiatalabb.) Kettőnknek így jó, más meg nem érdekel.

2011. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez olyan jin & jang -os dolog..

Kiegészítik egymást. Honnan tudod, hogy a lány nem pont olyan belül, mint amilyet a fiú szeretne magának?

Engem sem érdekel különös képen a lány külseje, ha a belső rohadtul bejön. Én is simán kezdenék egy "5 pontos" lánnyal, bár tény, hogy én nem vagyok azért 10es de 7-8 közé azért beillek.

Ha a lány a csúcsbombázó és a fiú nem, akkor már picit másképp tekintek a dologra. Valahogy az kevésbé illik össze nálam. Ha nem idősebb a csávó jóval, nem gazdagabb, nincs sokkal magasabb egzisztenciális szinten akkor szinte ámulatba ejtő a dolog.

Ettől függetlenül már láttam olyan szép lánykát, aki egy mozgáskorlátozott fiúval járt hosszú ideig.

2011. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!