Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt? Szituáció a következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? Szituáció a következő : agyonra kivolt szívva a nyaka -_- elterelő szöveg : haverja szívta ki amiért valamit tönkre tett náluk . és ezt az apja is megerősítette előttem cseszte le a haverját hogy normális-e! Eléggáz az egész és büdös az ügy

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Jobb esetben megcsalt, rosszabb esetben búza...:S
2011. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem megcsalt. Az lehet, hogy valamit tényleg tönkretett, de az csak kifogás lehet. Az apja miért cseszte le a fiát (ha jól értettem)? Azért mert kiszívta a barátod nyakát? Ha emiatt, hát nem tudom. Ez így nagyon "sántít".
2011. dec. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy tizenévesek vagyunk .. én idősebb vagyok mint ő szerintem azért volt az egész hogy az apja lecseszte hogy hihetőbb legyen a kamuja -_- de nem hittem el .. amúgy meg elég undorítóan volt a nyaka kiszívva
2011. dec. 26. 13:41
 4/10 A kérdező kommentje:
azt lehagytam nem hagytam ott ez miatt de ezek után énis megcsaltam ebből kifolyólag :) éljen a bosszú :) de azért azt hozzátenném ezekután még együtt voltunk sokáig ..
2011. dec. 26. 13:44
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez mind csak múlt idő? Akkor meg mit érdekel?

Egyébként nekem is volt egy hasonló esetem. Ekkor még úgy 16 lehettem. Egy haveromnál voltunk úgy 8an és a srác csak úgy "poénból" rávágott az ágyra, lefogott és kiszívta a nyakam. Hiába sikítoztam, rúgkapáltam nem hagyta abba. Ebből később óriási botrány is volt-bár ekkor nem volt barátom-, hogy mégis mit képzel magáról?! A saját szülei is leb*szták, a többi haverunk is, az én szüleim is őrjöngtek..

Sajnos a te esetedben úgy érzem, kamu :/ Bár ki tudja..?

19N

2011. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

13:34es vagyok.

Szerintem hagyd ott. Semmi értelme. Vagy hazudik vagy inkább a haverja érdekli szexuális téren...

2011. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Ki a fiú, ki a lány?
2011. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mindenki megcsalt mindenkit,mindenki kiszivta mindenki nyakat,mi itt a gond???
2011. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem rég szakítottam vele , jó 2hónapja de azt más okból kifolyólag,csak érdekelt volna más véleménye is,ismerőseimet is kérdeztem ők is a kamu mellett voltak,nem akartam ott hagyni , ezért inkább elmentem rá 1-2 hétre bulizni expasimmal és az ismerőseimmel,kicsit iszogattunk aztán megcsaltam , kíváncsi voltam hogy ő hogy lép erre , én őszintén elmeséltem neki az egészet hogy megcsaltam , nem hagyott el
2011. dec. 26. 14:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt mindegy, te sem vagy jobb. Akkor meg már nem mindegy? Ha megcsalt egálban vagytok, ha nem akkor meg szarügy.. Már úgy sem vagytok együtt. Minek azon agyalni, hogy tényleg úgy történt-e, ahogy gondolod? Ezzel akarod magad nyugtatni??
2011. dec. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!