Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor én tizenéves voltam, kb.5 sráccal-férfival tudtam volna elképzelni, hogy együtt vagyok, és ezeknek a felével sem jártam, míg a legtöbbeknek egy csomó barátjuk (barátnőjük) van?

Figyelt kérdés
Külső terén nem volt sok elvárásom, mégis csak kevés fiú tetszett meg. Annyit vártam el, hogy értelmes legyen, komoly gondolkodású és tudjon szeretni. Ti hogy vagytok ezzel? Van még, akinek ilyen kétségbeejtően kevesen tetszenek meg?
2009. máj. 20. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem az egyik osztálytársamnak még soha sem volt barátja,mert túl nagyok az elvárásai....ne cigizzen,magasabb legyen mint ő(a csaj180cm)jóltanuljon,ne igyon,ne járjon szórakozni....stb...

de már ő kezd beleőrülni ebbe,h már lassan 18 és még minden téren szűz....

rem tudtam segíteni...:):):))

2009. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondanám hogy kétségbeejtően kevesen tetszenek meg, de nekem is nagyon magas igényeim vannak. Viszont ha egyszer megtetszik valaki, akkor abból biztosan lesz is valami, hiszen már egy elég sokrétű rostán jutott át az illető.


Egyszóval nem feltétlenül rossz az igényesség, maximum azért gondolhatod ezt mert a környezetedben nem ezt a normát látod. Attól még hidd el nem veled van a gond ;-)


Hogy csak néhány szempontot említsek nálam is fontos a csinos külső (ne legyünk álszentek, igenis fontos), az intelligencia, alkalmazkodóképesség, és némi önbizalom. Elképesztően kevés lány felel meg pedig ezek még csak az alapok, amik nélkül szerintem nem éri megpróbálkozni sem. Ellenben amit említettem, ha nem lennél igényes, akkor lehet hogy több pasit tudnál elképzelni, de azt gondold végig hogy valóban jól éreznéd velük magadat? Na látod. Ez a lényeg, hogy az illetővel egy hullámhosszon legyetek, nem az hogy hány ilyen volt! Ha pedig ehhez neked az kell, hogy a fenti szempontjaid passzoljanak, akkor igenis maradj igényes ;-)


21/F

2009. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok:


Amit még kifelejtettem, hogy legyél igényes, de ne merev. Ergo ha majdnem minden passzol valakinél, csak apróságokkal lóg ki a listából, akkor igenis tessék neki egy esélyt adni. Közben még az is kiderülhet, hogy ő az igazi!


(Természetesen ez nem vonatkozik az alapvető értékekre, amikből nem szabad engedni, mint az őszinteség, vagy hűség!)

2009. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magasak az elvárásaim, külső és belső téren is. Ami azért vicces, mert jómagam túlsúlyos leányzó vagyok (nem vicc) mégis, nálam magas a mérce.... sok kapcsolatom volt már, de az első hónapban mindenkinél eldőlt, hogy mennyire értelmes az illető és van e a dolognak értelme. Ha nem, akkor véget ért a kapcsolat.


A jelenlegi párom akivel több éve együtt vagyok, olyan szinten túlszárnyalta az elvárásaimat, hogy rajta kívül nem is lennék képes mással összejönni.


Úgyhogy nem kóros ami veled van, hanem szerintem ennek kéne a természetesnek lenni, nem annak hogy a lányok összefekszenek fűvel fával...


22L

2009. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első! És akkor mi van, ha még minden téren szűz, az én első párom a jelenlegi akivel egy hónapja vagyok együtt, és 20 éves vagyok!

Egyébként nem nagyok az elvárásaim, de így jött össze.

2009. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó.....:))ha nem félreérthető lett vna,amit írtam akkor elnézést kérek,de sztem világosan leírtam,h nem ENEGEM zavar,hanem Őt....azért megviseli,h 18éves lesz,és még csak nem is csókolozott......
2009. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
-nem:Dbocsi elírtam:D
2009. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már magas elvárásnak számítson a nem cigizés! Szerintem néha nem az elvárások a magasak, inkább a kínálat nem elég jó, hogy megüsse a mércét!
2009. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

az utolsóval abszolút egyetértek..

én is válogatósnak számítok, pedig szerintem nem olyan nagy elvárás, hogy ne dohányozzon, ne igyon, ne drogozzon, ill. ne legyen diszkós és/vagy buta.

2009. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jólvan akkor,ti tudjátok.....:)izlések és pofonok...:):)(első vtam)
2009. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!