Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiú hirtelen természetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú hirtelen természetű (ilyenkor felemeli a hangját) de normális is tud lenni. Közel a 40 évhez és nincs családja. Érdemes lenne vele kapcsolatot létesíteni? 15 év korkülönbség. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Deja Vu. Mintha ezt a kérdést már láttam volna.

Amúgy szerintem ezt hadd ne mi döntsük el.

2011. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ő már vágyik egy családra, pár gyerekre,hát ha te is vágy rá akkor jó ötlet,lekötöd magad, de ha belegondolsz akkor egy korodbelivel még jobban kiélheted magad minden téren.
2011. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

40 évesen már nem fiú.

És ezek alapján nem tudom megítélni.

Viszont szerintem a 15 év korkülönbség rettentő sok.


23F

2011. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!