Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak mert valaki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak mert valaki nem szeret csókolózni, normális a szakitás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Igen...
2011. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem...
2011. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
De...
2011. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Szentem meg nem miért lenne?
2011. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
attól függ. ez is része a kapcsolatnak, nagyon szerves része. én pl nagyon szeretek, zavarna ha a párom nem szeretne
2011. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A pasim nagyon nyálasan smárolt le, 2x is. S nem tetszett. Nem akartam tovább csókolózni vele. Ezért szakitás lett a vége. :/
2011. dec. 28. 00:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele,hogy neked ez nem jön be és próbáljatok normálisan smárolni...
2011. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

az a nem normális hogy összejöttél egy olyan sráccal akibe nem voltál szerelmes. az a nem normális hogy olyannal jár valaki akibe egyáltalán nem szerelmes. az csak képmutatás és felvágás hogy na lám van valakim. ha szeretsz valakit olyannak fogadod el amilyen. nyilván van akit becsapnak az érzékei, mert tetszik neki a másik. de az még messze nem szerelem, normális esetben ekkor még csak ismerkednek a felek, és ha megvan az összhang és az érzés, akkor jön a csók... olyannal meg úgysem alakulna ki az érzés, akivel később nem lenne jó csókolózni, hiszen akit kivánsz és szeretsz, azzal mindenhogyan jó...

...szerintem...

2011. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2hetes kapcsi, elég friss. Nem vagyok belé szerelmes, gondoltam hogy majd jön a szerelem idövel. Ö többet érez irántam,szerintem. Nem tud igy elfogadni, hogy nem akarok smárolgatni, akkor :(
2011. dec. 28. 01:06
 10/14 anonim ***** válasza:
2 hét az nem kapcsolat. szerelem sem lehet ennyi idő alatt. am mi az h túl nyálasan? az én párom úgy csin h mind2 ajkam a szájában van, én nagyon szeretem így
2011. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!