Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? (szempontok lent)

Figyelt kérdés
Ha már két éve együtt élnek több éve járnak és van egy közös gyerekük,és eléggé fiatalok. Ezek után kinek mi számít megcsalásnak? Főként fiúk véleménye érdekelne!
2011. dec. 28. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A fentiek után egy csókért is csúnya verekedést rendeznék...
2011. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze nem a lányt bántanám.
2011. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a páromnak már az is megcsalásnak számít ha valakihez szépen szólok... akkor egy csókért halott lennék...:) meg amugy is igaza van ha valakivel együtt vagy akkor az csak VELE
2011. dec. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy csók is már bőven annak számít.
2011. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem testiségbe csók, de nekem már az is megcsalás lenne lelki szinten, ha mással smsezne emailezgetne stb olyan dolgokról, amiből érződik, hogy vonzódnak egymáshoz.
2011. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már a közeledési próbálkozás is az!
2011. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég összetett dolog ez szerintem... Ha érezni kezd vki iránt az is az, ha megcsókol vki mást az is az... De pl. ha a gyereketek helyett pl. a haverokat választja, a kicsivel szemben az is az...
2011. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!