Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez normális hozzá állás? Bőv lent.

Figyelt kérdés
1,5 hónapja ismerkedek egy lánnyal. Msn,stb találkoztunk már háromszor.Eddig ugy tünt h érdeklem,találkozókon jól elvoltunk,msnen beszélttünk /beszelgetünk 3-4-5 órákat megállás nélkül.volt csók is,stb....a gondok sztem 3 napja kezdődtek msnen.mintha már annyira nemérdeklődne.Most is elment vmit irni asuliba.azt irta nem kép ke csak lassan irj. Ez volt 18:47kor.Ahhoz képest azóta egy szót sem irt.En meg nem fogok neki könyörögni.Tegnap is bezseltunk kb 3 órát,abbol normálisan kb max egyet. A többi ilyen "aha, nem tudom,ok"stb válaszok voltak részéről is. En meg már belefáradtam h erőltessem.Ugyh en is igy reagalok.Ha kerdem mi a baja azt modnja SEMMI,de nem kell egydolytaban beszelni.nekem ez fura,ez a nagy fordulat 3 napja. Jo o is ram ir,de akkor is. Tegnap is ez volt meg azelott is. Van baratja,de nem szereti,es ha kialakul vmi ott hagyja,meg am is ott akarja. Kerdem en. Ha alig ir....akkor h a fenebe alakuljon ki akarmi is?? Kedvel,stb de en mar ebben sem vagyok biztos....akkor minek akar talalkozn,ha cseszik irni? Help22/f
2011. dec. 28. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:
A psijat mar nem egyszer mondta h nem szereti.max miint baratot...
2011. dec. 28. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Levadászta a vadat, már nincs benne izgalom.


23F

2011. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h eleve csak hülyített, v a másik lehetőség, h talált egy nálad jóképűbb srácot.
2011. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hülyíteni nem hinném,hogy hülyített,mert elve elég nyúl csaj...lelkizős,stb...inkább nem idézem miket írt...ócsárolta amgát,stb úgy h be volt kapcsolva a kamera,és láttama fején...
2011. dec. 28. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Látszik h nem ismered még a lányokat ;)
2011. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Had döntsem már el,h jobban ismerem a mint te:) A magad fajtával az a baj,hogy szerinte minden nőnek egyformák a módszerei:)Általánosítás....:) Na de hallgatlak Te nő faló,vagy férfifaló....:)
2011. dec. 28. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lány? Van melletted barátja? Nem lehet hogy nem akar szakítani vele mégsem?
2011. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!