Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A történet ITT folytatódik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A történet ITT folytatódik?

Figyelt kérdés

Na,nem akarok nagy regényt írni,ezért muszáj,hogy linket adjak. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ez az előzmény.


Azóta szakítottunk,összejött a c.lánnyal. de mivel neki is hazudott,ezért beszéltem a csajjal és a csaj szakított vele. Mikor az exem együtt járt ezzel a csajjal,akkor mi találkoztunk és ugyanúgy viselkedett velem,mintha én lennék a bnője,és arról meg úgy beszélt,mintha nem is akarna vele lenni. Meg is csalta velem őt. Na a lényeg,hogy okoztam egy jóó nagy balhét közöttük és meg is fenyegették őt,de engem is. Szóval nincsenek együtt. 1hónapja már,hogy vége köztünk,de szinte minden nap keres még...azt mondta,hogy ő engem akar visszakapni,meg h az a lány csak arra kellett,hogy engem felejtsen,de nem tud túllépni és zavarja,hogy én bulizni járok és folyton érdeklődik,hogy van-e alakulóban más,vagy hogy hol vagyok,kivel. de közben ő is társasági életet él. facen már nem is ismerősök a másik csajjal egymásnak,de nekem azaz érzésem,hogy ők tartják még a kapcsolatot,vagy akár még találkozgatnak is...nem tudom. csak azt tudom,hogy nekem kapcsolaton kívül is hazudik,olyanokat mond,amivel idegesíteni akar,csak nem tud. viszont ő meg elvileg azt mondja,hogy csak barátkozni akar,másik percben meg könyörög,hogy látogassam meg,mert látni akar és töltsek vele egy napot..! a másik csaj az meg az osztálytársa...


Szerintetek miért hülyít? Van esély arra,amit gondolok,hogy kavarnak? vagy hogy később ha megint suli lesz,akkor fognak? Minek hazudozik nekem? Miért akar idegesíteni,ha úgyse leszünk együtt..


2011. dec. 28. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat rizsázol, összefoglalnád max 2 mondatban, mert így nincs kedvünk válaszolni.
2011. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt nem lehet.léccikeee:)
2011. dec. 28. 22:59
 3/8 anonim ***** válasza:
nem akarok nagy regényt irni.kiss regényre sikerült XD
2012. jan. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam a történetet, de nagyon beteg. Roppant vagy 20%-ot az IQ-m.

Azt a másik történetet igazán leírhattad volna a te nézőpontodból, ez itt nem egy színdarab, hogy harmadik személyben kell beszélni...

Katyvasz az egész.


Annyit árulj el, hogy fiú vagy lány vagy, meg egy kort is...

2012. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány/19
2012. jan. 1. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjátok egymást, mert ennek nagyon nincs így értelme, hogy oda vissza csalogatjátok egymást, így mindenkinek szar, a srác töketlen, te nem tudsz dönteni, a másik csaj meg jót röhög rajtatok, hogy úgy ugráltok ahogy azt ő akarja.
2012. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amúgy le lehet rövidebben is írni:

voltál te és a barátod.

a srác egy oszt.társa csajjal beszélgetett elég kétértelműen.

aztán mikor rákérdeztél, hogy ez most mi (mikor megtaláltad a leveleket) akkor mindkét fél azt állította, hogy csak kamu az egész, majd jött egy negyedik is aki amolyan besúgó volt és a barátodnak is meg a csajnak is ismerőse, de most már csak a barátodnak.

te szakítottál a barátoddal, ő összejött a másik csajjal majd ingázott köztetek és megcsalta vele, te meg beszéltél ezek után a csajjal, és ő kirakta.

és most nem tudod mi legyen?

tessék ez rövidebb.

2012. jan. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
'veled
2012. jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!