Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olvasnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olvasnak az emberek idézeteket? Ez különösen azért érdekel, hogy választ adjak magamnak hogy a lány aki belém volt esve, miattam-e írja ki őket Facebookra.

Figyelt kérdés

Amúgy a sztori az hogy egy lány belém volt zúgva majd 3 hónapig miközben én még előtte bele estem egy másik csajba aki (ahogy kiderült) csak játszott velem...Amikor rájöttem, és biztos voltam benne hogy ez így volt, egyböl elfelejtettem és nem érdekelt tovább, ekkor jöttem rá hogy a lány aki belém zúgott nekem is nagyon bejön és rövid időn belül én is bele szerettem...Gondoltam nincs mit veszteni, bejövök neki, meg is mondom hogy mi a helyzet...Amikor elmondtam neki, azt mondta hogy "hát, az egy kicsit jó :P De én már nem akarok semmit tőled, mostmár túl késő, csak barátok maradhatunk..."

Azóta elmúlt 2 hónap és sajnos még mindig ugyanazt érzem iránta..Azóta olyan féle idézeteket rak ki Facebookra mint pl:


Hogy mi bajom?! Csak annyi, hogy azt mondtad szeretsz és mégis itt hagytál.. Hogy eltapostál, a földbe döngöltél..amúgy semmi más..:)


-mit szeretsz benne ennyire? hogy sikeres?

-nem..azt, hogy nincs rám szüksége...

:(


Képtelen vagyok igy élni, hogy tudom , nem szerethetlek téged


Én a Jézuskától csak egy kis boldogságot kértem, de nem hozta el. :| :"( <\3


Tudom , hogy nem ő az egyetlen srác ebben a nyavalyás univerzumban , de mit tegyek.. ha nekem csak is ő számít ?!


stb...


Amit biztosan tudok:

- Nem tetszik neki más azóta, nem szerelmes másba, és nem kavar más srácokkal. Legjobb barátnak tart.


Amikor részeg és egy helyen vagyunk, hozzám bújik, át karol, a vállamra teszi a fejét és megfogja a kezem...Utoljára is ez volt (pár napja) és mondta hogy milyen kár hogy akkor nem ő volt annak a csajnak a helyében..És hogy az taszította el tőlem hogy a tesója azt mondta neki nem érdemes olyan után futkározni aki soha nem lehet a tiéd..Nem értem az ilyen szavak hogyan tudnak kihatni az érzésekre..Legalábbis nállam biztos hogy nem érne semmit..Ahogy haza értünk rögtön írt hogy hiányzom neki...


Ma este chaten valahogy szóba jött hogy amikor (még 3 hónapja volt) megigértem neki hogy többet nem smárolok a csajjal, és megtudta, azóta az alapján ítéli hogy én részegen nem tudok parancsolni magamnak, pedig hiába mondom hogy csak azért volt mert alkohol + az aki bejött le támadt engem és nem tudtam ellenálni, de mindig vitatkozik bármit írok..Azt mondta végül hogy "Nem izgat már, akkor izgatott amikor szerettelek.."


Szóval a csaj elvileg azért adta fel mert elfogadta hogy nem lehetek az övé...Azóta is nagyon jóba vagyunk, minden nap beszélgetünk, stb..


Csak ezt nem értem, annyi különböző jelet ad hogy már összezavart teljesen..Részegen így meg úgy, Facebookon ezek az idézetek, és azt mondta még akkor hogy már nem szeret, meg ugye ma újra ezt írta..


Akkor most mi is van itt???


Amúgy csak annyi, hogy nem tudja a szívem elfogadni hogy vége :/ Ha kell küzdök érte csak van-e esély :/


Bocs a hosszú magyarázatért, muszáj volt hogy minél pontosabb választ tudjak kapni tőletek. Köszönöm szépen előre is!


2011. dec. 29. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Shanana szeretlek!!!!!
2011. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvettél az életemből 10 másodpercet!
2011. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyuwesh válasza:
Gondold át mit akarsz, dönts és kezdjél bele, a lehetőségek nem örök időkre vannak nyitva, előbb-utóbb "bezárulnak". Túl sokat tökölsz emiatt, ha engem kérdezel. Talán visszafordíthatod a belőled-kiábrándultságából őt úgy, ha határozottabb vagy és végre láthatja rajtad, hogy akarsz valamit kezdeni ezzel a helyzettel.. VALÓBAN és kézzelfoghatóbban. Szokott működni, tessék megpróbálni. Anélkül tuti, hogy semmi sem fog történni. Csináld, vagy szard le és ne recsegj rajta. Majd meglátod, kezdjél bele, vagy csinálj valami mást, dönts úgy ahogy jónak látod és szembesülj az elkerülhetetlen következményekkel. Nagyjából ennyi. Remélem tudtam segíteni. Hajrá !
2011. dec. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, köszi :)
2011. dec. 29. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!