Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el életem első szerelmét? Nagyon szenvedek.

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, barátommal tegnap szakítottam, bár tagadta én érzem és tudom hogy megcsalt. Mégis ijesztő, de még mindig őrülten szeretem, tudom azonban, hogy lépni kell.

Sírok, szomorú vagyok, nagyon hiányzik, remegek érte hogy keressen, hogy vele legyek hogy újra minden jó legyen, de tudom... ez többé már nem lehet :'(

A nagy csalódás és értetlenségem ellenére is dobog érte a szívem, letöröltem közösségi oldalról.... de nem ugy érzem hogy igy kellett volna lezárni ezt a 9hónapot.


Nagyon nagy fájdalmat érzek, csak rá gondolok és arra hogy fáj amit tett, de ennek ellenére szeretem. De vége... jobb lesz így, és ha 1x talán felépülök lelkileg egy darabig nem kell pasi.


Barátaim nincsenek, nagyon kevés, de ők elutaztak, vagy ilyenek. Senki sem segít, úgyérzem meghalok a bánattól és a fájdalomtól. Szeretem.


2011. dec. 29. 16:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

hiába próbálok olvasni, nemtudok figyelni, hiába alszom el ha felkelek RÁ gondolok.

Aztmondta szeret, láttam is hogy így van... de nagy kétségek közt vagyok, ő tagadja de én érzem hogy megcsalt.... a haverja rajtam röhög azthiszi ez vicces.


MIÉRT NEM MERI BEVALLANI HOGY MEGCSALT, MOST HOGY VÉGE? Miért nem keres, már nem szeret ugye? de miért hazudott 9hónapon át...? mivel érdemeltem ki ezt? Mindig aztmondta ő őszintén megmondaná ha nem menne neki és nem csalna meg:(

2011. dec. 29. 16:51
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy benne biztos 100%, hogy megcsalt, de te szakítottál vele?
2011. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

annyira sajnálom.

Miből gondolod hogy megcsalt? :/

2011. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



ez az én kérdésem volt utolsó, hát ebből. ma beszéltem a haverral ő mondta h ez poén és csak én nemértem a viccet. Az előző pasim ezt bejátszotta a haverjai elárulták és mondták h én nemértem a viccet... mint kiderült megcsaltak akkor. ebben a kapcsolatomban felrémlett az eset... és léptem

2011. dec. 29. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet azt gondolod hogy ez sablonszöveg, de az idő tényleg begyógyítja a sebeket. Persze addig is ki kell bírni, mert idő az aztán tényleg kell hozzá.

Nekem másfél éve ért véget az első nagy szerelmem. A "tüneteim" teljesen olyanok voltak, mint a tieid. És én is 19 éves voltam. Még most, a másfél év után mindig nehéz. De mostanában kerülget egyre jobban az a pont, hogy érzem, végre el fogom tudni felejteni. Vagyis nem elfelejteni. Azt nem lehet soha. Hanem inkább túltenni magam rajta. Én is elutasítottam mindenkienk a közeledését az elmúlt másfél évben. Most kezdem azt érezni, hogy lassan újra nyitott leszek egy szerelemre. Korábban biztos voltam benne, hogy nem.

Úgyhogy adj magadnak bőven időt, hogy fel tudd dolgozni! Sírj, ha az megnyugtat. Engem mindig megnyugtatott.

Sok sikert!

2011. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha valóban megcsalt szard le mert akkor csak egy illúzió volt, sose létezett az akit szerettél. Hidd el vár rád valaki, el ne dobd az életet csak egy van belőle. És igaz, hogy az idő minden sebet begyógyít.
2011. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
feltételezem hogy megcsalt, semmitsem tudok rábizonyítani, semmitsem tudok biztosra! SEMMILYEN BIZONYITÉKOM NINCS, KÉTELYEK KÖZT VAGYOK, NEMÉRTEM MIVAN, H MEGCSALT-E VAGY SEM...NEMTUDOM ÉS EZ IS FÁJ
2011. dec. 29. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:

17.02es vagyok.

Megnéztem a másik kérdésedet is. Hát bocsi, de ezek alapján nagyon hülye vagy. Nem is írtam volna le a saját tapasztalatomat ha előbb nézem meg azt a kérdést. Annyira egyértelmű belőle, hogy nem csalt meg a barátod és nem is fog. Hisztis vagy, nem bízol benne, ez nem a legjobb dolog egy kapcsolatban. Te szakítottál vele, te okoztál NEKI fájdalmat, nem fordítva. Nálunk fordítva volt.

Szegény srác. Megérdemli hogy egy olyan lányt találjon magának, aki megbízik benne.

2011. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és boldog szülinapot! Azért az csúnya emlék marad, hogy pont a szülinapodon szakítottatok. Ezért sajnállak.
2011. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát kislány, ezt most csúnyán benézted. Olvasd már végig az előző kérdésed. Szerinted, ha megcsalt volna, akkor megmondta volna a hülye haverja kitalációját, vagy hogy bejön a csajnak?! Gondolkozz már egy kicsit. Annyira nem akartad elveszteni és féltetted, hogy ezzel cseszted el. Holnap keresd meg és beszélj vele. Ezek alapján a Te hisztid miatt vetettél véget TE ennek a kapcsolatnak. Szegény srác..
2011. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!