Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek a tanárotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek a tanárotok fiával/lányával?

Figyelt kérdés
Természetesen nem olyan tanáréval aki már nem tanít, hanem olyannal akit majdnem minden egyes nap látsz...
2011. dec. 29. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jah.én már meg is szúrtam :P(lányát)
2011. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
simán
2011. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

volt hozzá szerencsém. nem volt vele semmi gond. ha van rá lehetőség akkor miért ne :) engem bírt a tanár így még a jegyeim is változtak picit. persze nem ez volt a járás oka.


te készülj egy jó adag szemét osztálytársra aki majd puncsos-ozni meg egyéb szép jelzőkkel fog illetni :D

2011. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha jó pasi lenne a fia, akkor mindenképpen:) bár nálunk elég fiatalok a tanárok, vagy pedig sokkal idősebbek, hogy ilyen korú gyerekük legyen:) 17/L
2011. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Húú ha X professzoromnak van lánya akkor nem hiszem hogy össze mernék jönni vele. Max diplomázás után.
2011. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg az anatómia docensnek (aki a gyakorlatvezetőnk) a lányát szeretném érezni belülről :D 21/F
2011. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
húú ezzel már én is eljátszottam, de semmiképp nem. 2 tanárom fia jöhetne szóba, de annyira furcsa lenne, hogy nem tudnám megszokni. akár most akár régen tanított volna.
2011. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én már jártam a tanárom fiával fél évet, előtte mi is jóban voltunk a tanárral, de utána mikor elkezdtünk járni kiderült hogy egy kibírhatatlan őrült. Sajnos "anyuci picifiát" akart nevelni a fiúból, így kicsit nehéz helyezetben voltam.. aztán mikor szakítottunk bevitt egy terembe, ránkzárta az ajtót és elmondta nekem, hogy milyen szemét vagyok, meg hogy hogy mertem szakítani vele, stb... nem mintha ehhez neki köze lenne. (egyébként az én jegyeim, inkább rosszabbak lettek, mint jobbak) :D

A bökkenő pedig az, hogy most megint egy tanárom fia tetszik :$ viszont a tanárommal majdnem hogy anya-lánya a kapcsolatunk, és mondta hogy ő még örülne is hogyha összejönnénk, de azért félek, hogy mégis rosszul sülne el a dolog...:$

2011. dec. 29. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:
Többnyire fiatal tanárok tanítanak nálunk, akiknek meg van gyereke hát a gyerekek nem valami szépek, úgyhogy nem. Ha jönne egy tanár akinek szép lánya van, igen azzal összejönnék.
2011. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze. Ez nem akadály :D
2011. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!