Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretek egyedül lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek egyedül lenni. Kapcsolat-függö lennék? 18/L

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit hosszu lett :/. De köszi ha végigolvasod, s normálisan válaszolsz :)


Nem volt még komolyabb kapcsolatom. Szégyenlös vagyok, nehebben ismerkedem. Nem beszélek sokat. Viszont neten akár órákig képes vagyok chattelgetni.


Szeretnék egy pasit, akivel összebirnék bújni, moziba menni, sétálni, kezét fogni, ugy a szemeibe nézni-hogy mosolyognom kelljen, jól érezni magam vele.


2 rövid kapcsolatom volt, de mint mondtam már, nem volt semmi komoly. Pár napja ért véget a 2.kapcsolatom, egy hülyeség miatt.

Nem voltam szerelmes egyikbe sem, de nem ez volt a szakitások oka. (Öszejöttem velük, mert aztgondoltam összeillünk.....)


Tudom, most "szünetelnem" kell a kapcsolatoktól. De hiányzik egy férfi mellölem. (Nem a szex miatt,mert még szüz vagyok!).

Ha nem "szünetelnék" akkor egy kicsit "ribancos" lennék, mivel egyik pasi a másik után jön-megy, mármint "olcsónak" érezném magam :S (szerintem jogosan)


Nincs sok barátom, lehet hogy kellene barátokat keresnem, s velük idöt tölteni. De a barátokkal nemtudok összebujni meg ilyesmi. :/.


Lassan éve szerelmes vagyok, de a pasi nem érdemeli meg hogy vele legyek, hogy szeressem öt. Pedig tudja hogy mit érzek iránta. Nem keres rendszeresen. Napokig. Hazudgat, hogy tetszem neki meg hogy együttszeretne lenni velem. De nem hiszek neki, nem bizom benne.


Nem vagyok csúnyácska, szeretek flörtölgetni is. (jah,és nem vagyok beképzelt! :D, mások véleménye hogy szép csajszi vagyok)


Tudnátok valami tippet adni mi tévö legyek?

Komoly válaszokat lécci :( :)


18/L



2011. dec. 30. 01:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hááááát ez nem egyszerű. Igazából ismerős a szori, bizonyos szintig nálam dettó.


Szerintem barátkozz srácokkal. És ha már jobban megismerétl egyet-kettőt próbálj eg azok közül összeszedni egyet. Ha barátként kezded akkor jobban meg tudod ismerni őket, talán könnyebben leszel szerelmes és lehet találsz olyat aki teljesíti azamúgy sem egetrengető vágyaidat.



21F

2011. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni mert ahhoz már nem fog eléggé az agyam :) Csak azt tudom, hogy valamiért nagyon szimpatikusnak tűnsz már csak ennyi alapján is ;)
2011. dec. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Első sorba meríts egy kis önbizalmat. Félreértés ne essék nem azt mondom, h beképzelt legyél de egy kis egészséges önbizalom senkinek sem árt. Másodsorban próbálj egy kis bizalmat adni a kapcsolatoknak és olyan aki hazudik neked az meg nem érdemel meg, hidd el ezerszer boldogabb leszel vkivel akiről tudod, h 100%-ban megbízhatsz benne. :)


22/f

2011. dec. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kiforratlan vagy még -és bátortalan :/ pedig szerintem nem vagy önállótlan mint amilyennek hiszed magad .A bizonytalanság tükröződik az írásodból . Hogy nem nem hiszel magadban .DE igy ezek a 'kapcsolatok' -ez csak pótcselekvés. Elvégére akkor jó egy kapcsolat h tudom ki a másik és alapvetően ezt akkor érzem és tudom ha tisztában vagyok saját magammal .Az értékeimmel ,hibáimmal céljaimmal ,tulajdonságaimmal ..stb.


Szóval ne félj egyedül lenni és megtalálni ami érdekel. Fejleszd magad de a lelkedet is !

Méltatlan kapcsolatba pedig ne menj bele ,mert csak áldozattá válsz benne -és ez nem növeli az önértékelésed.

Flörtölni pedig jóó!! :) , és ettől még nem kell h könnyen add magad..

Hajráá !! :)

2011. dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

01:51 =

Barátkozom srácokkal, de a legtöbb, amikor meghallják hogy csak barátkozni szeretnék, mondják hogy sajna, de ök barátnöt keresnek.

Nincs nagyon sok lány barátom, szóval inkább fiukkal irogatok, ismerkedem. jobban kijövök velük, jobbat tudok chattelgetni egy fiuval.

köszi a választ :)


elsö 01:52 =

köszi a válaszod, kedves töled :) :P


második 01:52 =

Mikor ugyérzem hogy csinos vagyok, csinosan nézek ki, akkor van valamennyi önbizalmam.

Igen, abban én is biztos vagyok, hogy jobb lenne egy olyan pasit találni, akiben 100%-ban bizhatok. :)

köszi válaszod.. :)


01:55 =

Meg tapasztalatlan is vagyok, nem csak kiforratlan s bátortalan :/

Képes lettem volna a fiuba beleszeretni, aki foglalkozik velem, mindkettö "kapcsolatom" ilyen volt, rendszeres irás meg talik, aki idöt szán rám. :S

Köszönöm válaszod :)

Oké, megpróbálok figyelni magamra, hogy ne menjek bele a kapcsolatokba, amik elém tárulkoznak! ^^



Köszi még1x minden normális válaszolónak :))

2011. dec. 30. 02:09
 6/22 anonim ***** válasza:
Ismét a 4. válaszoló vagyok még annyival kiegészíteném, h sose add fel az álmaid mert semmi más nem hajt előre ebben az életben^^ Sok sikert egy normális pár szerzéséhez. :) Hátha neked jobban sikerül mint nekem 22/f
2011. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Kedves 4.válaszoló :

Köszi hogy visszanéztél kérdésemre :)

Nagy álmaim még nincsenek, csak az, hogy szeretnék egy szép kis családot. Egy férfit, aki mellettem áll, szeret, törödik velem, egy 1-2gyerköcöt is :)

Köszi, neked is sok sikert, s te se add fel ;)

Általában akkor jön a "szerelem" mikor a legkevésbé számitunk rá ;) ^^

2011. dec. 30. 02:36
 8/22 anonim ***** válasza:

hol laksz? ;) én szívesen megismernélek :)

18/f

2011. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Megirtam priviben :D
2011. dec. 30. 23:28
 10/22 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van :) nemreg szakitottam sokadik bnommel.. Najo csak 4. :) azt hittem osszeillunk de nem.. megismernelek szivesen enis :) 19f
2012. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!