Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bízni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni egy ilyen férfiban?!

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de még mindig nem bízom benne. Az előéletéről tudni kell, hogy falta a nőket. Előnybe részesítette a futó kalandokat, laza kapcsolatokat. 2 komoly kapcsolata volt és mindegyiket megcsalta. Nekem pedig 1 éve bizonyítja, hogy engem soha nem csalna meg. Igazából hinni akarok neki és tudom/érzem hogy szeret. De mégis ha nem veszi fel a telefont egyből, ha nem tudom hol van rögtön arra gondolok, hogy más nővel lehet. (Lehet ez már paranoia)

Számtalanszor beszélgettünk erről. Azt mondja velem minden más, már nem akar csajozni nem érdeklik más nők, csak én!

De mégis, ott van a tény, hogy minden korábbi kapcsolatában félrelépett, mikor az utolsót elmondása szerint tényleg szerette. Akkor miért higyjem el, hogy engem nem fog/nem csalt meg eddig is?!?

Már azt is mondta, ha nem bízom benne inkább szakítsak vele mert így nincs értelme. De szeretem, nagyon. Csak félek. És racionális embernek tartom magam, inkább az eszemre hallgatok, mint a szívemre.

Mit gondoltok? Megváltozhat? Hihetek neki?

Én/23 Ő/29


2011. dec. 30. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden ember megérdemel egy esélyt, de kutyából nem lesz szalonna. Érezni a szerelmedet is (iránta persze) és a félelmedet, bizonytalanságodat is.


Szerintem szakíts. Gondolj bele: minden nap úgy akarsz élni, hogy abban az adott másodpercben válaszoljon a rezdüléseidre, hogy te nehogy gyanakodj? Ha nem tudja felvenni a telefont, te idegeskedsz, félsz, történeteket szősz, ilyen kis dolgok rengeteg vitát fognak eredményezni.


Inkább most szakíts vele, míg nem köt hozzá annyi dolog. Jó lesz (majd pár/sok év múlva) a babócával a kezedben idegeskedni, hogy "Hol van apa?" ... Ugye, hogy nem..?!

2011. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van,és önző is vagy mert birtokolni akarod a pasidat.Egyébként szerintem ha továbbra sem bízol meg benne,pont e-miatt a bizonytalanságod miatt fogod őt elveszíteni.
2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MEGLEHET bízni egy nőbe?
2011. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a férfiak felében érdemes meg bízni,nektek kell el dönteni,kiben bíztok.

egy férfi

2012. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van,gondolom te sem rettegésben akarod leélni az életedet.Mindenkinek jár egy esély,de tényleg azt akarod,hogy össze törjön a szived?..Mi a garancia,hogy nem csal meg..Valószínűleg az előző barátnőinek is ezt ígérte és mi lett belőle...gondolkodj...én a legjobbakat kívánom neked
2012. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos jót én se tudok mondani.

Ilyen kapcsolatban élek már rég.

Szeretem, (állítólag) ő is engem, de soha nem volt bizalom.(ugyanezek okok miatt).

Le is bukott, de amikor szakítottam, sírt, hogy mennyire szeret.

Szakíts, szerintem minél előbb, mert belefásulsz a kapcsolatba és depressziós leszel.

Hidd el, ha már az elején nincs bizalom, sose lesz sajnos.(tapasztalat)

Kitartás.(ha akarsz, írj privátot, beszélgethetünk bővebben is. 24/L)

2012. jan. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!