Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottam a barátnőmmel.1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amazing kérdése:

Ma szakítottam a barátnőmmel.16 hónapot voltunk együtt. Tudom nem sok idő. Egy általános iskolába jártunk, miután végeztünk az élet mindig valahogy egymás felé sodort minket. Lehet még ennél rosszabb?

Figyelt kérdés

Ő pont a másik felem volt.

Sok ideig udvaroltam neki mire megkaptam és olyan gyorsan vesztettem el.

Majdnem mindent szeretett amit én, sokszor ugyanarra gondoltunk, el tudtunk hülyéskedni.

Nem csak az a lány volt akit mindennél jobban imádtam, hanem egyben a legjobb barátom is.

Sosem fájt még ennyire semmi, tudom hogy őt már nem kaphatom vissza, ezért csak egy dolgot szeretnék:

Felejteni.


Kérlek segítsetek ! 19/F


2011. dec. 31. 04:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nyugi:) ez a legfontosabb, hogy ne emészd magadat miatta. és szerintem lesz még olyan lány akivel ennyire megértitek egymást...

de ha úgy érzed ő az,akkor ne veszítsd el, hidd el mindent meglehet bocsájtani,főleg ha ő is ennyire szeret. ülj le és mond el neki hogy megbántad....hátha jobb lenne,nem?:)

2011. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én pont tegnap írtam erről egy topicot, h sajnos az elcsépelt közmondások válnak igazzá mindig, és most pontosan onnan idéznék "Megszeretni valakit egy perc is elég, elfelejteni egy élet is kevés." Saját tapasztalat alapján szeretném neked írni, h minél jobban felejteni próbálsz annál inkább rá fogsz gondolni. Próbálj egy kicsit elveszni a hétköznapokban. Én is ezzel próbálkozom és kitartás kedves sorstárs. Fel a fejjel =3
2011. dec. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 31. 09:32
 4/11 A kérdező kommentje:

Napról napra nehezebb életben maradni ha ő nincs itt velem.

Olyan vagyok most, mint ha levegő nélkül lennék :'(

Nem tudom meddig fogom bírni...

2012. jan. 1. 22:13
 5/11 Vadmeggy ***** válasza:
Miért szakítottál vele, ha ennyire szereted és hiányzik?
2012. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért szakítottam vele, mert már úgy éreztem hogy nem szeret.

És a jelek szerint igazam is volt sajnos.

A mai nap elmentem orvoshoz, irattam fel nyugtatót és beutalt ilyen kerületi ideggyógyászhoz.

Remélem ez segíteni fog, mert minden nap egyre nagyobb szenvedés :'(

2012. jan. 3. 17:32
 7/11 Vadmeggy ***** válasza:

Hát hasonló cipőben járunk :), velem is hasonló történt, csak nálunk nem én szakítottam, hanem a barátnőm.

Még nem tudtam magam túltenni a dolgon, de próbálok másra koncentrálni! Nagyon nehéz, de muszáj valamit csinálnod, mert beleőrülsz!

A nyugtatót meg felejtsd el. :D Szerelmi bánatra nem szedünk nyugtatót. Ha te szakítottál, akkor meg főleg.

Pár hónap és túl leszel rajta, egy új, sokkal erősebb ember leszel, mint most és a legközelebbi szakítást már jóval könnyebben veszed majd :)

2012. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy majdnem az összes szakításomnál pár nap múlva volt barátnőm és hamar túl tettem magam rajtuk.

De most nem hogy nincs nőm, de nem is akarok.

Szar ez az egész.

2012. jan. 4. 23:02
 9/11 Vadmeggy ***** válasza:
Ugyanez van velem. Még én sem tettem túl rajta magam és most úgy érzem egyre jobban hiányzik, de idővel jobb lesz!
2012. jan. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De hála Istennek kiderült jó pár dolog, ami után már annyira nem is fáj, sőt, inkább örülök, hogy vége lett :)

Elkezdtem az életem rendesen élni, és végre nem basztat senki :D

És köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a tippeket!

2012. jan. 18. 06:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!