Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 1 GyK user kérdése:

Gondolkozott itt már vki öngyilkosságon? Esetleg volt már aki próbálkozott? Később megbántad?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, soha az életemben nem vtak barátaim, bnőm se. Mikor látok városban ien társaságokat akik beszélgetnek, nevetnek mindig úgy megfájdul a szívem. Ezért gondolkozom az öngyilkosságon most. Anyámék is utálnak, nem hiányoznék Nekik. :(


Vannak itt hasonló helyzetűek?


2012. jan. 1. 17:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

De sokszor gondoltam rá... Ha annyi pénzem lenne... Aztán leültem, végiggondoltam és azt mondtam, hogy én nem dobom el az életem csak azért, mert valami nem jött össze.

Arra is rájöttem, hogy az élet előszeretettel lapátolja a sz@rt a pofánkba, de ha megtalálod benne a lenyelt arangyűrűt, vagy eladod, hogy legyen belőle trágya a virágoknak, jobban jársz.

2012. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Ne tedd, légy nyitott az emberekkel szemben, szerezz barátokat!

A tini korszak ilyen, ki kell nőni, ami nemsokára sikerül is, rengeteg pozitív hozzáállás amugy nagyon jót tenne, ami eleggé nehéz is lehet, de próbáld meg!

Szerintem csak te gondolod úgy, hogy a szüleid nem szeretnek. Már miért ne szeretnének?

2012. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is voltak (hasonló) problémáim, de idővel mindig talál az ember kellemes pillanatokat az életben. Ezért érdemes élni, a körülmények úgyis folyamatosan változnak, de meg is kell próbálni őket kedvezően alakítani.
2012. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid annyira utálnának akkor nem adnának fedelet a fejed fölé és nem etetnélek. De nézz körül nem putriban élsz, tudsz fürödni ehetsz is. Ne legyél hálátlan mert mindennek eljön a maga ideje is. Nagyon sok tini érzi egyedül magát de talán nem azért mert kizárják hanem (tisztelet a kivételnek) ök saját magukat közösítik ki a társaságokból.
2012. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nekem is már megfordult a fejemben... annak ellenére, hogy szerető családom, és nagyon jó barátaim vannak. Sajnos barátnőm már hosszú ideje nincs (1 év) és ahogy az utolsó kapcsolatom véget ért, az kicsit sok volt... és igen, felmerült bennem annak a lehetősége, hogy itt hagyom a problémákat örökre. Aztán rájöttem, mennyi embernek okoznék ezzel fájdalmat... és arra is, hogy nem fogom a könnyebb utat választani. Nem dobom be a törülközőt, felkelek a padlóról, és harcolok tovább.

Tudom nehéz benne hinni, de akkor is igaz: mindenki elnyeri egyszer a jutalmát (legyen az jó, vagy rossz.)

2012. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Hang vagy megtenni mert PUNCI vagy !!!!!! Különben is az igazi öngyilkosok soha nem csinálnak ilyet amit te neked feltünési viszketekséged van vagy mi? Azok nem gondolkoznak rajta hanem megcsinálják minden elő és utójel nélkül !
2012. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen, én gyakran gondolok rá. De majré vagyok, félek megtenni.
2012. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Képzeled nekem sincs olyan baráti köröm akikkel pl elmehetnék bulizni, se barátnőm jelenleg. De mégse gondolkodtam ilyenen,mert vannak céljaim, van hobbym. Amúgy ilyet a gyáva emberek tesznek,gondolj arra mások halálos betegségekben szenvednek és küzdenek az életükért, te meg jelentéktelen dolgok miatt eldobnád magadtól?

22/f

2012. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
igen sokszor gondolkodtam én is ilyenen, de nem éri meg, hisz a probléma az hogy elfutnál a gondok elől, pedig az az élet szerves részei lesznek... és az is hozzátartozik, hogy a szemléletváltás után akadt olyan dolog, hogy az egyik ismerősöm öngyilkosságra készült, és az utolsó pillanatban sikerült lebeszélni róla, ami egy elkeseredett embernél nagyon nehéz, hisz aki néz de nem lát, az nem fogja megtalálni a sok kitaposott virág között azt ami még örömet tud okozni
2012. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
Just do it!!
2012. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!