Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NINCS AUDIM! NINCS BMW-m! Sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NINCS AUDIM! NINCS BMW-m! Sőt még csak cégvezető sem vagyok. Lőjem fejbe magam? 29/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
agyad sincs :DDDDDDDDDDDD ><
2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
2012. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha van tisztességes állásod,jó embernek gondolod magad,akkor nincs okod aggodalomra.
2012. jan. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
Lődd!
2012. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
xD jótnevettem ezen
2012. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 szamóca.. ***** válasza:
89%
hát ha a való életben is ilyen hisztis vagy... kocsitól függetlenül van rá válasz.
2012. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Én azon csodálkozok, hogy miért nem tetted már meg.

Tegyél egy szívességet és ne ide gyere sajnáltatni magad, jó?

2012. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%

És ezekkel mi a baj?Én sem vagyok cégvezető hanem középvezető egy külföldi cégnél és egy új Skoda Superb-vel járok.


27/f

2012. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszoló parasztoknak üzenem, hogy néha talán szálljanak magukba és gondolják át, hogy miért írnak szemét hozzászólásokat!


A kérdezőnek: Bizonyára nagyon sokat csalódtál a nőkben, sajnos a mai világban a legtöbb embernek az anyagi dolgok számítanak, de hidd el, léteznek még olyan normális nők, akik nem ezt nézik. Talán rossz helyen keresgélsz, de mivel ennyire keveset írtál, csak arra tudok gondolni, hogy nem hétköznapi lányoknál próbálkoztál, hanem csini-bini plázacicákról álmodozol. Na, nekik tényleg csak Audi, Bmw és vastag pénztárca kell.


Rendes lányok igenis vannak, csak úgy, mint rendes férfiak. Ahhoz, hogy e kettő egymásra találjon, mindkettőnek a földön kell járnia és nem olyan igényeket támasztani, amit a másik nem tud kielégíteni.


30/N

2012. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%
Tedd meg, mert mar eleg volt beloletek!!! Nem akarok meg egy ilyen kerdest latni!!!!
2012. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!