Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha szakítottatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szakítottatok egy lánnyal, de nem voltatok biztos a dologban, hogy lehetne titeket "visszahódítani"?

Figyelt kérdés
Vagy csak egyszerűen ne szóljak hozzá, és várjam meg amíg ő keres? Szinte biztos vagyok benne hogy csak egy indulatból mondott ilyet, ismerem annyira. De ne egy vadállatot képzeljetek el, hanem egy érzékeny fiút, akinek nem volt még sok dolga a lányokkal. Pár ember szerint "megijesztettem", de egyszer se csináltam övön aluli dolgokat, és nem értem. Kérlek segítsetek. Köszönöm
2012. jan. 3. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:

egy kisit hagyd nyugodni...... utána keresd fel.

Ezt tanácsolom:)

2012. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Darkosz15 ***** válasza:
Úgy kicsit nehéz tanácsot adni ha nem tudom hány éves vagy...
2012. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és a barátom is.
2012. jan. 3. 18:46
 4/9 Darkosz15 ***** válasza:
Nem tudom menyire vagy bevállalós de szerintem a legtöbb fiút egy lány könnyen meggyőz... ha nem vagy csúnya (valószínűleg nem) akkor szerintem vetkőzéssel vagy akár szeretkezéssel elég könnyen meggyőződ.
2012. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem igazán jöhet szóba, mivel kicsi az esélye annak is hogy most egyáltalán hajlandó velem találkozni, nem hogy szobára jönni... valami beszédre gondoltam amivel lehetne rá kicsit hatni...


de se könyörögni se semmi ilyesmit nem szeretnék...

2012. jan. 3. 19:00
 6/9 Darkosz15 ***** válasza:
Agy egy msn címet vagy emailt vagy bármi elérhetőséget és rábeszélem... vagy legalábbis beszélek a fejével. :D
2012. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves vagy, már ha komolyan gondolod, de inkább annyiban segíts hogy ha te szakítanál egy lánnyal hogy tudna téged meggyőzni a lány, hogy kezdjétek újra?
2012. jan. 3. 19:13
 8/9 Gayboy válasza:
Ha tényleg annyira fontos a számodra akkor ne habozz,nehogy késő legyen.Hívd fel vagy egyéb úton módon add a tudtára hogy fontos a számodra.És beszéljétek mi volt az ok.Ha tényleg szeret meg teszi hogy reagál a megkeresésedre.Minden hibát helyre lehet hozni,csak akarni kell!
2012. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darkosz15 ***** válasza:
Könnyebb lenne tanácsot adni ha megmondanád hogy mi az az ok ami miatt szakítótatok?
2012. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!