Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni h a barátnőm ne járjon kondiba? (részlet)

Figyelt kérdés

Tehát már 3hónapja együtt vagyunk eléggé jól néz ki a csaj és múltkor lehívott kondiba h menjek vele edzeni mikor lementem azt hittem rosszul leszek annyi kigyúrt állat volt ott. És szinte majdnem mind1-k a csajom seggét bámulta :@ Kb fél éve jár le, nagyon félek h lenyúlják vagy h megfog csalni :/

Tehát hogyan győzzem meg arról h ne járjon le edzeni menjen inkább lovagolni v fitneszezni v bármi más sportot űzzön amúgy sem nőies ez a sport "


Ja meg olyan alakokkal jóba van fúúú ge.ci ideges vagyok


2012. jan. 3. 19:46
1 2
 1/19 dirtboy ***** válasza:
86%
milyen szép is mikor egy pár megbízik egymásban.
2012. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki h. félsz vagy fél éve?ha akart volna simán szedhetett volna pasit ,de nem gondolkozz már öcsi...
2012. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, talán nem véletlen, ha a csajod jól néz ki.

Az egész világon bárhol összefuthat jó pasikkal. Akár lovagolás vagy fitneszezés közben is.


Neki ezek szerint nem a kigyúrt, agyanincs állatok kellettek, akik nézik a se.ggét, hanem te.


Ha meg meg akar csalni, akkor is megteszi, ha a lakásból se engeded ki, és még ott is csadorban van.


Amíg ő hív, hogy menj vele, addig biztosra veheted, hogy nem ott fog megcsalni. Mondhatni bemutatott, hogy együtt vagytok.


Inkább járj le vele te is edzeni, megmutatod magad, hogy te vagy a pasija, a csaj foglalt, addig is együtt vagytok, meg felszedhetsz véletlen pár kiló izmot.

2012. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TOMAtm ***** válasza:
93%

1:egy kis gyúrás neked sem fog ártani szóval nyugodtan menj vele edzeni.

2:ha meg akarna csalni vagy lenyúlják akkor az nem ezen fog múlni,ennyi erővel a sarki kisboltba se engedd el.

3:a gyúrósok nem fognak rámászni a csajodra mert ez egy olyan társaság ahol még tudják mi az a riszpekt(legalábbis a legtöbbjük)

4:miaz h ez nem női sport?a testmozgás uniszex.


+1:az h a seggét bámulják azt jelenti h jó segge van!ne legyél irigy :)

2012. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

oké van benne vmi de akkor is titeket őszintén nem zavarna?



Am meg inkább maradok a kosárlabdázásnál nincs túlságosan sok időm kondiba eljárni

2012. jan. 3. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
alap hogy zavar mindenkit xD csak ezt irjuk...
2012. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát épp ez az engem is ku.rvára zavar
2012. jan. 3. 20:01
 8/19 A kérdező kommentje:
ja és az milyen már h mikor megakartam puszilni a száját elhúzta a fejét és azt mondta h itt nem fog megcsókolni ez is milyen áhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
2012. jan. 3. 20:03
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
utsó múltkor lehívott kondiba h menjek vele edzeni valszinüleg ott nincs pasija ha már lehivott...
2012. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 dirtboy ***** válasza:
100%
konditeremeben nem smárolni jár az ember hanem edzeni ha elég elhivatottan csinálja akkor nem csoda hogy nem hagyta hogy megcsókold edzés időben.
2012. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!