Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem akarom ezt érezni mert félek a visszautasítástól? Lécci sokan írjatok

Figyelt kérdés

Elöre szólok h hosszú lesz, bocsi :S

Szóval van egy osztálytársam akivel nagyon jóban vagyunk mint barátok. Az a baj hogy szerintem kezdek beleszeretni(ezt még nyiltan nem merem mondani, igazából magamnak is nehéz beismerni)...és én ezt nem akarom...azt akarom h csak barátként szeressem, csak észrevettem hogy az utóbbi időben egyre jobban vágyom a társaságára(fizikailag is és érzelmiseg is). Jó érzés ha megfogja a kezem vagy hozzám ér, összeér a kezünk...Én még nem éreztem eddig ilyet, mindig hittem az aktuális barátomra hogy amit érzek az szerelem, de rá kell jönnöm h nem az volt szerelem hanem most ez... A baj az hogy nem tudom h ez a barátom hogy érez irántam,mert tény hogy nagyon sokat vagyunk együtt, de ő hisz a lány-fiú barátságban(mondjuk én is) és szerintem ő csak barátként gondol rám. Van pár jel ami esetleg arra utalhat hogy ö is szeret engem, olyan jelek amiket ha más fiú csinál akkor biztosra tudom h tetszem neki, de ez a fiú barátságból is csinál olyanokat amiket más fiú cask és kizárólag több mint barátságból. Nem akarok rákérdezni h ő hogy érez mert félek h beégek és attól mégjobban félek h ez után már nem tudnánk olyan jó barátok maradni. Sok olyanról hallottam már hogy nagyon jó bartáságokat tettek tönkre azzal hogy megpróbálták a párkapcsolatot. Szoktunk olyanokról beszélgetni hogy majd nyáron megyünk együtt bulizni és akkor segítunk egymásnak pasizni/casjozni. Meg elmondom neki h ha nekem tetszik vki(legalább is elmondtam, amíg rá nem jöttem h nekem ő tetszik), és ö is megoszt velem ilyeneket. Szóval az a kérdés hogy hogyan tudnám biztosra kideríteni h ő mit érez? És hogy tudnék nem úgy gondolni rá? Mivel osztálytársak vagyunk, nem bírnám ki hogy minden nap látnom kell de már nem vagyunk barátok...És most nem irnám le de sztem bizonyos okokból reménytelen lenne a kapcsolatunk :S Segítsetek!!!


2009. máj. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Abszolut igy vagyok én is.Sajnos pesszimista vagyok és azért nem akarok belemenni a kapcsolatba mert ha szétmegyünk a közvetlen közelembe lesz és semmi se le lesz olyan mint régen.

Nekem azt tanácsolták, hogy élj a pillanatnak, és örülj annak az időnek amig vele vagy boldog, utána majd kialakul. Most én is mondom neked, de nem tudom megtenni,pegid én tudom, hogy tetszem neki. Várom az osztálytábort, hogy végre tisztázodjon a helyzet :)

A jeleket figyeld, ha mélyen a szemedbe néz, vagy megérint, azért észre lehet venni egy barátságon túli érzelmet.

2009. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát elég sokszor érint meg "véletlenül" is meg direkt is de ennyi erövel nem csak engem. Szinte minden lánnyal jóba van, cask velem különösen.
2009. máj. 22. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:

hát mindtha engem irtál volna le o.O

dettó

mi össze is jöttünk

de azóta szétmentünk

tönkretettük a barátságot (mondjuk már az se hiányzik)

figylej rá mikor mit csinál és ha más pasival vagy akkor ad e jelet a féltékenységre

2009. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!