Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg ennyire visszataszítóak az antiszoc pasik? Unalmas velük a párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy antiszoc pasik? Ez nálad mit jelent?
2012. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 The Deathworm ***** válasza:
Ha antiszociális vagy, akkor miért kéne barátnő?
2012. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem jár bulizni, legalább is nem a hét minden napján, csak akkor ha van értelmes társaság, akivel lemehet. De ott nem issza le magát, kultúráltan szórakozik. Nem az a "Pfoaj, partizzuk szét az agyunkat. Nyugodt természetű, akivel inkább otthon filmezés, közös séták, együtt olvasás, főzés, beszélgetés, stb a program, mint a nagy társaság. Meg kevés barátja van, nem túl gyakori a nagy kocsmázások. Ha mégis társaságban van, nem ő van a középpontban, inkább figyel, de néha hozzászól a dolgokhoz.
2012. jan. 5. 17:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok antiszociális, legalább is nem érzem annak magam. Szivesen megyek bárhova, ha van kivel, csak egyszerűen nincs meg a társaság, akivel jól érezném magam. Vagyis még nem találtam ilyen embereket. Mióta az exbarátnőm rámsütötte, hogy antiszoc vagyok, azóta ez nem hagy nyugodni, tiszta fogyatékosnak érzem magam emiatt.
2012. jan. 5. 17:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért tisztázzuk már, hogy ez mit jelent nálatok, mert az antiszocialitás egy súlyos mentális betegség. Ha valaki szeret otthon lenni és nem akar egyfolytában hülye bulikba járni, hogy ott mindenféle zenének csúfolt szarra vongagoljon, az még nem antiszociális.
2012. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem pörögsz annyira még nem biztos hogy unalmas vagy! Az exeddel nem illetettek össze ilyen téren, ő meg csak ezt az egy szót ismeri, ez még nem antiszociális ami te vagy, inkább normális, felnőtt gondolkodás némi visszafogott, csendesebb jellemmel.
2012. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján nem vagy antiszoc. Sőt, egy értelmes fiatal felnőtt vagy.
2012. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én is ilyen vagyok.15/F
2012. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És nem érzem magam antiszociálisnak.
2012. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 The Deathworm ***** válasza:

én így ismeretlenül próbálok nem ítélkezni...

az idő, mint sokminden máson, ezen is segít...

...majd megtalál, vagy megtalálod...:D

2012. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!