Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek bejönne belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne belső tulajdonságai alapján a srác? 19/F

Figyelt kérdés

humoros,kedves,figyelmes,őszinte,megbízható,szenvedélyektől mentes, ha kell romantikus is.:) A külső másodlagos de aki kivi privi.


Előre is köszi.


2012. jan. 8. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért felsorolhatnád a rossz tulajdonságaidat is. :) Úgysem hiszem el, hogy nincsenek...
2012. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem jön be nekik... 90 %uknak csak az számít, hogy hogy nézel ki vagy, hogy mennyi pénz van a zsebedben :(
2012. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha itt érdeklődsz efelől, akkor olybá tűnik, hogy nem túl kelendő. Szerintem, túl felszínes illetve átlagos.

Mindenki kedves, figyelmes és őszinte azzal akit tényleg szeret. Emellett romantikus is tud lenni, ha csak nem valami komoly, karakán ember, de fiatalon ez nem jellemző. Inkább a gátlás, de az szintén tova száll annak társaságában, akit igazán szeret az ember.

A megbízhatóság, szintén evidens, ilyen esetben.

Szóval az egyetlen pozitív tulajdonsága ennek a fiúnak az a humorérzék, ami relatív. Mindenkinek más...

Remélem azért nem szegtem kedvedet.

2012. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te meleg vagy..
2012. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

"aki kivi privi"


tán homokos vagy?

2012. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Juj, szójátékot használt! MELEG! MÁGLYÁRA VELE! Bóvli ország, bóvli emberekkel. Pff.
2012. jan. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezek a tulajdonságok az emberek 75%-ban megvannak, ennyi erővel szinte bárkibe beleszeretnének a csajok.
2012. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind rossz tulajdonságok a lányok szemében, de azért nincs minden veszve, a külső a legfontosabb nekik.
2012. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amugy már sztem ezek a tulajdonságok is kezdenek elveszni, ezen a "homokos" jelzőn meg lefordultam a székről köszönöm az értelmiségnek is:)
2012. jan. 8. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem bejön,nagyon:D kár,hogy kicsi vagyok hozzád,ja és arról ne is beszéljünk hogy tuti messze laksz.:D
2012. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!