Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak miért nem szeretitek az olyan lányokat, akiknek fontos a belső, a gondolkodás, az emberi értékek?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok és eddig azt tapasztaltam, hogy a legtöbb férfi menekül az olyan lányoktól, akik egy kicsit is fontosnak tartják az értelmet, az intellektust. Mindig a külsőségekre, testiségre hajtanak...olyan felszínességet érzek.

Elsősorban fiúkat/férfiakat kérdezek Ti ezt hogyan gondoljátok? Van olyan aki számára igazán fontos a belső, és nem nézi le a női nemet ezért?


Kort is írjatok legyetek szívesek :)

Köszönöm :)


2012. jan. 10. 12:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan ezeket tartom fontosnak


DE


a külső igen is számít, mert mondjuk egy nő se menne végig szívesen az utcán egy lapát fogú elálló fülű pattanásos büdös sráccal...

És ha a nők elvárják, hogy egy pasi kivülről is legyen igényes tehát legyen esztétikus akkor a pasik mi jogon nem várhatják el ugyanezt a nöktöl?

2012. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik alap kritérium az, hogy hasonló intellektuális színvonalon legyünk, barátnőm szokta ezt mondani: az a legjobb, ha az értelem, érzelem és ugyanaz a tűz van meg bennünk... Te eddig felszínes idiótákkal találkozhattál :)) Ja igen: tisztelem a nőket, igencsak mélységesen :) Mondjuk azért nekem a külső is fontos valamennyire, szeretem, ha jól néz ki a barátnőm ;)

20/F.

2012. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem fontos,de a külső is....Ha nem látok a külsejében semmit és nem vonzódok hozzá,akor veszett fejsze és max havernak talán jó lesz.
2012. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ideje az intelligens, érett, értékelhető belső tulajdnoságú nőket keresem. Érdekes módon még egy ilyennel sem találkoztam. Mind kicsinyes, gyerekes volt, felszínes volt. Akkor hogy van ez!?
2012. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
pontosan hogy esszel csajt nehéz találni és ritka nagyon én egyszer meg találtam de sajnos el kelet engednem ennél nincs roszabb mikor tudod hogy meg van és még sem :( sokszor hiányzik, jól meg értetük egymást ..F/24
2012. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van...számomra is fontos a külső is, ezt nem említettem bocsánat. Mert a külső+a belső valahogy jó ha kiegészíti egymást.

Azért fogalmaztam így, mert elég rossz tapasztalataim vannak ilyen téren...és most valahogy ez foglalkoztat, hogy mért nem számít sokaknak a belső?


Amúgy mindegyik válaszadóval egyet értek, és örülök, hogy léteznek ilyen emberek, akik így gondolkodnak :)

2012. jan. 10. 12:58
 7/22 anonim ***** válasza:

Nyilván olyanokkal találkoztál, akiknek ez nem jött be. Nem szívesen látja be az ember, ha mondjuk a párja okosabb nála. Alárendelt érzése lesz. Ha az érzelmeire hagyatkozik a csaj, akkor lehet "tanítgatni".

Engem nem zavar, ha értelmes, csak ne legyen nagyon unalmas.

2012. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én nem szeretem az okoskodó és határozott csajokat.
2012. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#5:

Ne haragudj, de kicsit ironikus azért egy ennyire központozatlan és legkevésbé sem helyes szöveggel azt állítani, hogy a "ésszel csajt nehéz találni". :D

2012. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyokos vagy és szeretsz okoskodni...
2012. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!