Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. A barátom azt mondja, hogy szeret, amikor együtt vagyunk, akkor minden ok. De amikor meg külön, akkor nem keres, semmi. Ha én nem hivom fel, akkor nem történik semmi. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

igaz, most az volt, h összekaptunk egy hülyeségen, és megvolt sértődve, és ezért nem jelentkezett. meg amúgy se volt egysége. amikor meg mondtam, h nekem vannak ingyen perceim, és felhivnám, akkor arra azt mondta, h nyugodtan. távkapcsolatban vagyunk, hétvégente járok haza. én őt nagyon szeretem, szerintem ő is engem, érzem, h fontos vagyok neki, de olyan mintha nem is léteznék neki, amikor nem vagyok otthon. megbeszéltük a múltkor, h ez igy nekem nem jó, azt mondta, h akkor majd ezen változtatunk, és h ne legyen az, h az első akadálynál feladjuk. mondtam neki, h csak azt kell eldöntenie, h velem akar-e lenni, vagy se, és mondta h velem akar lenni. ha mondok egy kicsit távolibb programot, akkor azt mondja, h majd meglátja addig, h h ér rá. de anyu szerint okés a pasi. de akkor meg nem értem.. bár, most a szünetben elég sokat együtt voltunk, volt h zsinórban 3-4 napot is, hol én aludtam nála, hol ő. de most megyek vizsgaidőszakra, nem jövök 2 hétig és félek h beleőrülök..



21, l 25, f


2012. jan. 10. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a szexre kellesz neki.
2012. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

"ilyenek a pasik"

én barátom is ilyen... csak igérgette h majd ő is fog keresni stb.. hát nem így lett. megismertem egy másik srácot akivel csak beszélgettem, meg mindig keresett h mizu stb. tehát pótolta azt amit a barátom nem. nem éreztem semmit a srác iránt mégis kibukott belőlem a lelkiismeret furdalás.. tehát elmondtam barátomnak. ő kiakadt volt nagy veszekedés stb. de elmagyaráztam neki h higgye el mennyire rossz nekem h nem keres. nah azóta rendszeresen keres :) nem mondom h ez jó stratégia, de így alakult. megjegyzem NEM CSALTAM MEG :)

mióta vagytok együtt?

2012. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

nálad anyukád dönti el,hogy ok a pasi vagy nem?..

hát ne csodálkozz...én 30 éves koromig ne vettem komolyan egy nőmet sem ..(csaltam őket) és ez a történet ismerős...szóval biztos lehetsz benne,hogy egy 25 éves pasi nem érdektelenség miatt nem keres téged állandóan,hanem azért mert van aki kielégiti a szükségleteit!!

most negyere nekem avval a hülyeséggel,hogy ő nem olyan...mert mindenki azt gondolja a szerelméröl amit hinni akar de az igazság nem ugyanaz.. te még 21 évesen nagyon naív nő vagy..!

2012. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
anyukámmal bizalmas a kapcsolatunk. nem dönt el ő semmit, de segit ha vmi bajom van. én elégitem ki a pasimat :D nem csal meg. nem ez a baj.
2012. jan. 10. 13:05
 5/21 A kérdező kommentje:
9 hónapja vagyunk együtt lassan.
2012. jan. 10. 13:05
 6/21 anonim ***** válasza:
ez a pasi nem szeret, csak arra vagy jó neki, hogy néha beléd veri f*szát. :/
2012. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

látod ez a "nem csal meg" szöveg na ezért vagy naív..!

szeerinted egy 25 éves pasi hogy bírna már ki napokat szex nélkül...vagy szerinted hokizik és majd téged vár állandóan?

ha ez így lenne akkor keresne is téged állandóan és itt nincs helye kifogásnak,hogy nincs egység a telefonon... merthogy van internet van telefonfülke meg vannak haverok akik egy sms erejéjig vagy egy perc beszélgetésre kölcsön tudják adni a telefont!

devédd csak őt aztán majd pár hónap mulva be mutatja neked az új nőjét vagy csaksimán meglátod őket kézenfogva ölelkezve valahol...

ha 15 lennél akkor el lehetne neked nézni,hogy azt hiszed,hogy ő a herceg a fehér lovon és csakte kellesz neki de 21 évesen ez gyerekes felfogás és tapasztalatlanság...dehát miért is tetted fel a kérdést,ha olyan tökéletes a szerelmetek ?

2012. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mindezt elmondtam neki. de ő nem igy gondolja. szerinte csak túlreagálom. aztán mondtam neki h ok, akkor szakitsunk, de arra meg azt mondta h az neki nagyon rossz lenne.. akkor meg? nem hiszem h csak a szex miatt van velem, mert a szexet is vagy 2 hónapig huzta, hol fáradt volt, hol furi volt h új lány vagyok.. ugyh nem egy szexmániás, az tuti..
2012. jan. 10. 13:15
 9/21 A kérdező kommentje:
de mit csinaljak? mondjam meg neki h "egy vki gyk-n azt mondta, h megcsalsz, ezért szakitok"?? igen, hokizik, valószinuleg.. az egész társaságban mindenkinek távkapcsolata van, és mégse csalják meg a másikat. ne magadból indulj ki, nem mindenki ilyen. nem védem, csak ismerem. soha, senki nem csalt meg. és hétvégére meg hazamegyek, szal csak 4 napokat vagyunk külön.
2012. jan. 10. 13:16
 10/21 anonim ***** válasza:

na most te magad mndtad el a lényeget...,hogy sokat kifogásolt azért,hogy ne kelljen szexelni...elárulom,hogy nekem pont ugyan így háritanom kelett néha a bnőmet amikor 4 órával előtte másfél órán át keféltem egy másik csajt..

elmondom kb mire használ téged az akit te a pasidnak hiszel...

alkalmi szexpartnernek...!

2012. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!