Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő illik egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő illik egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés
41 éves, nincs gyereke, felesége, nem köteleződött még el és nem is áll szándékában. saját háza van, idősebb édesanyja vele él. milyen nő illene hozzá mentalitásban és korban?
2012. jan. 11. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Pár évvel fiatalabb elvált nő egy gyerekkel és igen erős határozott mentalitással hogy gatyába rázza ezt a gyámoltalan illetőt.
2012. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én aligha hiszem, hogy ez az ember tényleg akar egy kapcsolatot.

A nagybátyám is ilyen volt. Egy két futó kaland majd halálig a nagyi mellett élt.

Pedig a nagyi teljesen normális volt, szerette volna ha megnősül tehát nem ült a nyakán és nem kergette el a lehetséges jelölteket.

Vagy az anyuka erős jellem, vagy a pasi nem tud kapcsolatot teremteni.

Ha igen akkor valami szolid, csendes, behódoló, házias valakit lehetne mellé elképzelni, mert már megszokta, hogy gondoskodnak róla, na meg egy belevaló nő a nyakára ülne már ha egyáltalán szóba állna vele.

2012. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyet, tanár, és a 17 éves tanítványával jött össze. :D Elég undorító.
2012. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
külsővel nincs gond, nem hagyja el magát, sportol
2012. jan. 11. 16:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első megmondta a frankót, és a lényeg az a határozott mentalitáson van.
2012. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Saját háza van, idősebb édesanyja vele él.


Azért ez nem ugyanaz, mint amikor a felnőtt fiúcska él a mami házában. Itt fordított a helyzet, ebből azt gondolom, nem rossz ember az illető.

Esetleg ápolásra, gondozásra szorul az édesanyja? Ezért van mellette?

2012. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Az égvilágon semmilyen nő nem illik hozzá mivel ő láthatóan nem akar semmilyen nőt.

Elsőnek meg pláne nincs igaza. Miféle kapcsolat az ahol az egyik fél igyekszik megváltoztatni a másikat ahelyett hogy elfogadná a másikat olyannak amilyen? Megnevelni mint egy kisfiút? Egyáltalán nem sikerülne neki, csak a drága éveit vesztegetné el egy puhány és felelősségkerülő alak mellett.

2012. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

# 3

remélem nem ugyan azt az embert ismerjük:D

2012. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem szorul gondozásra az anyuka.
2012. jan. 11. 17:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is remélem nem ugyanazt az embert ismerjük :P


Szerintem az ilyen típushoz nem illik semmilyen nő. Ez 5 éves aggyal rendelkezik, gyerekes és semmi önállóságra nem képes. Akit én ismertem ugyez volt, csak annyi, hogy a "papucsnőit " (házicseléd, szerény, naiv..stb) mind kicsinálta, és az összes nő végül elhagyta.

Erős jellem az én voltam, de én már össze sem költöztem vele, sőt, csak 2 hónapig voltunk inkább "jártunk", de mivel nem vagyok papucs-típus, ezért dobtam, mert eszem ágában sem volt egy 40 éves gyereket nevelni,mivel ha az anyja elkényeztette, nyilván önálló ember sosem lesz belőle. Azonkívül képtelen volt szeretni. Kissé nárcisztikus volt, vagyis csak saját magát imádta, másokat "tárgynak" tekintett. legalábbis én ezt éreztem.


Szerintem semmilyen nő nem illik ehhez a típushoz, amit leírtál... de ha kell valamit mondani akkor egy hozzá hasonló korú, termetes, gyerekes, nagyon-nagyon erős jellem, aki néha odacsapkod és megneveli...egy igazi parancsnok.


Sírós, kis szerény nő nem való ilyennek, azokat csak tönkretenné.

2012. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!