Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen csajozási módszereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajozási módszereket tudtok ami garantáltan be is válik?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.Úgy gondolom már ideje lenne felszednem 1 csajt.Az utcán nem merem leszólítani őket mert félek,hogy mit mondanának(pl elküldenének a francba vagy akármi más).

és hogy változtathatok a szégyenlősségemen?1 lány közelében mindig zavarban vagyok,hogy sugározzak magabiztosságot?


2012. jan. 11. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kérd csefy segítségét:)
2012. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

.iTellTheTruth.

feladtad a leckét...

2012. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nyilván jársz iskolába, remélem... ahol több a csaj, ott próbálkozz, és olyannál, aki nem ül túl magas lovon ahhoz, hogy egyből lepattintson. oldd meg a leckéjét, tedd fel a székét a tanítás után a padra, hasonlók.
2012. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

esetleg otthon a faluban...

pl nálunk a faluban már a 15 évesek is masszívan kijárnak a pressokba, nem vetik meg az alkoholt és a cigit sem. neked egyiket sem kell. menj ki a haverokkal, lehetőleg lányok is legyenek veletek, légy kedves és megértő velük.

2012. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a suliban a csajozással semmi gond.csak hogy én gépészeti suliba járok ahol 1700 gyerek közül 3 lány van... :D

am bulikba még nem nagyon voltam

2012. jan. 11. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te-Szia! piackutatást végzek, hogy a lányok milyennek képzelik el a tökéletes első randit.

lány-blablablabla

Te-Oh. nagyszerű. pénteken ráérsz?


Ennél nem olyan garantált az esély, sajna sok lány aki elején kedvesen válaszol a kérdésre, arra hogy ráérsz-e, azt mondja hogy ne haragudj, van barátom... viszont 20%-ban bejön.


Szórólaposztogató csinos lánytól elveszel egy papírt, kettőt mész, majd visszafordulsz hozzá, és így szólsz.: ööö ne haragudj, de ezen nincs rajta a telefonszámod. (legyen nálad toll, mert náluk általában nincs)


Itt csak ritkán látok olyan csini csajt aki tényleg bejön, de 3-ból 3x kaptam számot (még csak 3x próbáltam ki élesben)


Azt fontos tudni, hogy egy fiú sem mer leszólítani utcán lányokat. A lányok értik és tudják, hogy a fiúk részéről ez nagy bátorság. Én még sose tapasztaltam olyat, hogy elküldtek volna a francba. Olyan volt, hogy túl nagy volt a tömeg és nem akart tudomást venni rólam, mert cikinek tartotta volna. szóval igen, ezeket nem buszon, és nem tömött metróaluljáróban kell, hanem kicsit szellősebb helyen, ahol ha hozzászólsz valakihez, nem fog egyből mindenki téged bámulni.


Sok sikert!

2012. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lány felszedése nem az erõsségem, de van egy gyakorlat, amivel el tudod vezetni a feszültséget. Tudod, vannak a kutyák pl. Ha valamit nem szeret a kutya, de rá akarod szoktatni, akkor kösd össze csupa jóval.

Találj ki egy ritka mozdulatot, ami nem feltûnõ, ugyanakkor szinte soha nem csinálod. Pl hüvelyk és kisujj összeérintése. Amikor a mozdulatot csinálod, mindig gondolj olyan dologra, ami magabiztosságot vagy boldogságot okoz neked. Addig csináld, amíg a gondolat nélkül jön az érzés, aztán használhatod is amikor izgulsz.

Nagyon hülyeségnek tûnhet, de nekem bejön :D

2012. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja és nézz How I Met Your Mothert (így jártam anyátokkal) Barney Stinsontól rengeteget lehet tanulni.
2012. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:) ez a szórólapos elég jó :) csak azok a csajok kb 17-18 évesek.És Facebook-on mi a szitu?mert ma is ráírtam 3 csajra de csak addig jutottam ,hogy "szia".Utána már nem tom mit írjak.lenne kedved megismerkedni?(de az túl egyszerű)
2012. jan. 11. 23:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Már megint a Facebook. A való világról hallottál már? (nem, nem az tv-s szennyre gondolok, hanem a valóságra)
2012. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!