Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak szexuális fantázi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak szexuális fantáziáim a lány osztálytársaimról? Lassan másfél éve van barátnőm és égek a bűntudattól.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, középiskolás. Amikor a suliban vagyok az osztályomban lévő lányokról szexuális fantáziák születnek és nem tudom miért. Számomra ez kínos. Az egyetlen lány akivel szexeltem az a barátnőm (15) és bűntudatom van, hogy ilyeneken agyalok. Mit tegyek?
2012. jan. 12. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az egész gimiről volt anno fantáziám. Sőt 1-2 tanárról is. És akkor mi van ?:D
2012. jan. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki legtenné...
2012. jan. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezért ne legyen bűntudatod bszki :D attól mert a perverzebb kategóriába tartozol (am énis :D) és a csajokban 1ből a dugást látod az még rendben van attól hidd el :) ha barátnőd van ha nem akk ez van! :)) de sztem meg fsza! :D
2012. jan. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne égj ennyire a bűntudattól! :) A barátnődnek köszönhetően megtapasztaltad, hogy milyen is a szex, nem meglepő, hogy másokról is eszedbe jut. Amikor megízleltem a testiség édes zamatát :D nekem is voltak hasonló fantáziáim (pedig lány vagyok!), holott egyedül a barátomba voltam szerelmes. Addig, amíg nem áll szándékodban félre k.fircolni, nem hiszem, hogy akkora gáz lenne.
2012. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Már jobban érzem magam :)
2012. jan. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!