Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kell a noknek szenvedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a noknek szenvedni? Miert hallom sok notol, felrevonulnak sirni, majd minden rendben?

Figyelt kérdés
Nekem is baratom van, de az az igazsag ahanyszor bajom volt, egyido utan csak elmondtam neki, mert nem birtam h ne besszeljuk meg a dolgot, mert evodtem rajta.S igy sok kis veszekedes volt,visoznt tanulunk belole. De sok nonek jo kapcsolata van, de sokszor ha megbantjak oket, csak felrevonulnak es sirnak..A ferfiaknak az egojuk miatt, a no nem szabad kitatsa a szajat,aztan jaj ha hsiztizik, mert szegeny kiborul.. mert akkor mar a ferfinek olyan no fog tetszeni aki ezt nem teszi..de azt nem tudjak h ezek a nok felrevonulnak es kisirjak magukat, aztan minden rendben...Ezt kell tenni h tenyleg megtartsd a kapcsolatod??
2008. ápr. 1. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azert attol is fugg h milyen merteku a problema legalabbis nalam. Ha kicsi es nem eri meg vitazni akkor inkabb kisirom magam. de o ugyis masnap elnezest ker. es az viszont jol esik. De pl vannak olyanok mint mondjuk megcsalom a masikat meg ahogy lehet itt is olvasni extol is var az illeto gyereket. ezek durva dolgok... na ilyen esetben van az h kisirom magam de az illeto repul is ugyanabban a pillanatban. en eltoltottem par evet egy zsarnoki kapcsolatban es par honapot egy olyanban ahol a szinte mindennaposak voltak a vitak a megertes hianya miatt. Na ilyenkor mondom inkabb legyek egyedul mint egy ilyen kapcsolatban. De amikor a pasas alapjaban veve rendes de vannak hibai hisz kinek nincsenek akkor aprosagokat nem fogok az orra ala dorgolni meg hisztizni mert akkor eltaszitom magamtol. inkabb turelmesen elmagyarazok dolgokat h miert esett rosszul nekem amit tett es ha megerti es probal rajta valtoztatni akkor azt jelenti h szeret. ez esetben az igyekezetet nezem.
2008. ápr. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Most ezért lehet, hogy elevenen megnyúznak, de a nők szeretnek szenvedni. Pontosabban más a problémamegoldásuk, mint egy férfinak.

A férfiak megoldják a problémákat, vagy ténylegesen, vagy úgy böntenek, hogy nem probléma. Ha egyik sem sikerül nekik, akkor abban szó szerint belebetegszenek.

A nő más. A nő tisztában van a probléma meglétével, de jellemzően nincs benne hajlam a megodására. Természetesen őt is stresszeli a dolog, de ő képes ezt leépíteni magában. Sírással, vagy azzal, hogy valakinek elmeséli.


Ez nagyon fontos. Ha egy nő a problémáiról beszél egy pasinak, akkor azt a legritkább esetben azért teszi, hogy megoldást kapjon tőle. A pasik itt szúják el a dolgot, mert segíteni próbálnak. Pedig a nő csak elmondani akarta valakinek és ezzel megkönnyebülni, nem pedig tanácsot (beleszólást) várt.


A pasik azért nem tudnak mit tenni a hisztivel és azért utálják, mert a hiszti az nem a problémáról szól, hanem a stressz felodásáról. Az összes eddigiéről. Azaz akkor múlik el, ha stressz-szint lecsökken, nem akkor ha a kiváltó ok megszűnik.


Én szoktam hagyni főni a saját levében (ritka az ilyen, de azért előfordul) a kedvesem, majd ha megnyugszik, akkor lehet vele beszélni, addig felesleges.

2008. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is iylen avgyok..majd emghalok úgy sírok emrt megsértett a barátom,aztán pár óra és mint ha mi sem történt volna...
2008. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Pontosan rátapintott a helyzetre a 2. válaszoló: a nők szeretnek szenvedni, ti azért vagytok a világon hogfy ki legyetek szolgáltatva, és gondoskodjatok az utódlásról, a helyzetetek még szarabbá tételéről pedig csak ti tehettek, ennyi.
2008. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Na azert a 4-ik hozzaszolonak ha nekem ilyen pasim lenne ilyen hozzaallassal ugy kipenderitenem a szuret h laba sem eri. Mi az h mi nok erre szulettunk???? azert alljon meg a menet... Es mi az h ki legyunk szolgaltatva????? na megsugom pl en karrier no vagyok, nagyon magas pozicioval es magas fizetessel. En egy pasastol sem fuggok szerencsere igy az ilyen pasastol meg is szabadulok... ez egy nagyon remek es elonyos helyzet...
2008. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Na az baszna be ha egy csörtető picsa ugráltatna a gyűlt fejével meg a pinájával megszerzett pozíciójával együtt, ha az utolsó munkahely lenne akkor sem látnának ilyen helyzetben, még ha idiótábbnál idiótább főnökeim voltak is, de azok faszik voltak... Mondjuk nem valszínű hogy az én területemen valaha nő kerül vezető pozícióba, lévén nem sokan akarnak közülük elektromérnökök lenni, az irodai patkányokat meg nem 'tom sajnálni ha ilyen kerül föléjük, haha!
2008. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
NA!!! Álljon meg a menet! Nehogy már neki állj, itt szidni a nőket!! Milyen elmebeteg mond ilyet?! ÉS az édesanyád?! Neki is ilyeneket mondasz?! Meg sem érdemelted hogy megszüljön ha képes vagy ilyet írni!!! Töketlen bunkó!!!!!!
2008. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És elnézést az egyik válaszadótól, mert véletlenül az ő válaszát pontoztam le, mert ez az idióta felbosszantott :$ Sajnálom!!!!
2008. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
:D hát, te nőket szidó alak...neked nagyon szar családod lehetett gyerekkorodban...
2008. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

NA ide figyelj 4ik hozzaszolo. En nem vagyok egy csorteto alak es a poziciomat nem a "pinam"-nak koszonhetem. Egyreszt nem Magyarorszagon ertem el a sikeremet, hanem kulfoldon egy olyan orszagban ahol a korrupcio es a 'segnyalas' nem divat. Azt amit elertem az eszemnek, kitartasomnak, teljesitmenyemnek koszonhetem. A karrierem nem csortetve kerestem hanem lassan az idok folyaman a befektetett energia es szellemi toke meghozta a gyumolcset. Es ne aggodj egy gyarto cegnek dolgozom es igenis vannak mernokok noben, a jelenlegi termelesi igazgatonk pl vegyeszmernok es no egy specializalt gyartasi teruleten egy nagy multinak. tehat ne becsuld ala a noi kepesseget. az en poziciomban itt pl tobbsegeben ugyancsak ferfiak dolgoznak. Es pontosan az ilyen beosztottak mint amilyen te vagy szabadulok meg elso korben... mert az ilyenekkel mint amilyen te vagy baromi nehez egyutt dolgozni es nehogy mar nekem mint fonoknek fajjon a fejem egesz egyszeruen megoldom a helyzetet megszuntetem az illeto munkavisoznyat... es utana pontosan az olyanok mint amilyen te vagy vannak a legjobban ketsegbeesve.

Egyebkent meg maganeletileg az olyan pasik amilyen te vagy megerdemlik h azok a jo kis plaza cicak akik szaladgalnak ezrevel otthon jol kihasznaljanak mind erzelmileg mind anyagilag!!!! akiknek ugyancsak a sex es a penz miatt kellesz. talan egyszer egy ilyen eset amikor egy ilyen no padlora kuld teljesen felebredsz. Egyebkent anyukad helyeben elszegyelnem magam h egy ilyen gyereket nevelt mint amilyen te vagy!!!!

2008. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!