Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után "illik" túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "illik" túl lenni egy 4 éves kapcsolaton? 23/f

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy 4 évig együtt voltunk volt párommal (19/L)


ő neki azóta 1 biztosan (arrol tudok 2 hónapig voltak együtt) de szerintem 2-3. kapcsolatába lehet most


Szakításunk óta eltelt 8 hónap, de azóta sem TUDOK (lelkileg) összejönni senkivel.


Akármilyen baj is van velem az belül van és majd az idő segít rendben ... de mikor?


ami még pozitívumlehet (nekem) hogy 6 hónapja nem tudok a volt barátnőmről semmit ezért aggódok érte ( nem mintha megérdemelné) de legalább nem az van hogy minden nap mással látom vagy látják az ismerőseim.



Az hogy próbáljam meg mással .... nem megy sajnos még és próbálkozok de nem vagyok túl és ez nem tudom hogy meddig tart még.



Szívesen meghallgatnék 1-2 hasonló cipőbe járó(t) hogy meddig tartott nekik ez amibe én vagyok.


2012. jan. 17. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:

3 és fél év után szakítottunk, immár több mint 2 hónapja. Nem hiszem, hogy 1 éven belül komolyan tudnék bárkit is venni....


23F

2012. jan. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gondolom minden nap eszedbe jut a barátnőd.

El fog jönni majd az az idő amikor el fog telni egy nap mikor egyszer sem jutott eszedbe, még egy gondolat erejéig sem. Na az lesz a változás napja

2012. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
10 perc
2012. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy általában mikor megjön a tudatmódosító hatása
2012. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én egy hónapja szakítottam életem szerelmével aki megcsalt engem és össze jött egy másik fiúval... :((

Két hétig iszonyatosan a padlón voltam,ki voltam bukva,Könnyeztem sokat.


Még most is iszonyúan hiányzik , és nincs olyan óra mikor ne gondolnék rá :))

Nem tudok én se senkire se nézni,hiába tetszik valaki nem kell,nem érdekel,nekem csak a volt barinőm kell de őt már sosem kaphatom vissza :((

De még mindig piszkosul szeretem és szerelmes vagyok belé :(

2012. jan. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam, éltem az életem, és magammal foglalkoztam :) épp ma néztem meg exem "profilját" és mosolyogtam rajta egyet...hmm már egy éve eszembe sem jutott. :) Találtam mást, és boldog vagyok vele, már 2 éve lassan :) elfog jönni az az idő hogy te is így leszel ezzel, foglalkozz magaddal, éld az életet. Túl rövid ahhoz hogy erre pocsékold! Gondolj bele hányan élünk a földön. Szerinted reális hogy pont az az egy ember a nekedvaló? deeehogyis. ismerkedj! :) és ne törődj a múlttal, nézz mindig előre!!!

Fel a fejjel! :)

2012. jan. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó van benne ráció igazad van de az utolsó elöttinek is adok nagyon nagy részt az igazból mert baromira át tudom érezni amit mond.


Tovább kell lépni ez tény de valóban van úgy hogy megvan a nagy Ő.


Én is így vagyok vele de nekem már8 hónapja vége jobban vagyok ez tény de utolsóelötti akinek 1 hónapja lett vége az katasztrófálisan rossz lehet és tudom is hogy rossz főleg neki aki elvileg a szenvedő alany főleg egy megcsalásos rész miatt.


erre mondom azt hogy te jobb vagy mint a volt párod. mindig csak erre gondolj hogy megcsalt ! egy olyan ember aki szereti a másikat bármennyire is nagy a csábítás nemmegyünk félre.

2012. jan. 17. 03:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt 3 év együtt éles.... és vége... utána kellet egy másfél év.
2012. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
sajnálom, de papucs lettél, növeszd vissza a farkad, és akkor már nem fog érdekelni a ribanc
2012. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó


tényleg az lettem és ezt énis észrevettem :)

2012. jan. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!