Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell állandóan hangoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell állandóan hangoztatnia?

Figyelt kérdés
A barátomnak régebben mikor még nem jártunk általában a barna hajú lányok tetszettek jobban. Én szőke hajú vagyok, de sokszor hangoztatja h a barna hajú lányok jól néznek ki,de mit számít ez úgyis engem szeret. Végülis szokta mondani nekem h "jaj de gyönyörű vagy" vagy vmi hasonló dolgot. De így mindig a fejemben van olyankor h hangoztatta ezt párszor...:S
2012. jan. 17. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szőke ként ezt nem fogod megérteni! A barnák megértenék.. De a szőkék..
2012. jan. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de mit számít ez úgyis engem szeret."

Problem?

2012. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj ht fesd be a hajad barnára és akkor még jobban fogsz tetszeni neki.Vagy vörösre mert az szerintem a leg szuperebb.:-)
2012. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bunkókra nem vagyok kíváncsi;)

hát nem tudom sztem a vörös nem állna jól... és sztem a barna se igazán..

sokan mondják h nagyon jól áll nekem a szőke és be ne festessem mert úgy vagyok szép.

meg hát úgy vagyok vele hogy fogadjon el úgy ahogy vagyok.

2012. jan. 17. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
hát mondd neki, hogy akkor keressen magának egy barnát..-.- ekkora egy bunkót
2012. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Célozni akar arra, hogy legyél te is barna.

Azért hozza fel ilyen sűrűn ezt a barna csajos témát.

Egyszerűen jobban tetszik neki a barna hajszín mint a szőke.

2012. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!