Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengetegszer csalodtam pasikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengetegszer csalodtam pasikban, naiv voltam. De nem tudom ha megtudok megegyszer bizni bennuk... Van olyan aki nem ve rat?

Figyelt kérdés
Amiota megkezdtem a "pasis" eletem, mindig csak csalodtam bennuk. Mindig komoly kapcsolatot akartam, de valamiert soha nem jott ossze rendesen.Most baratom van mar reg, de mar annyiszor csalodtam(megcsalas,nem szeretet mikor en beleadtam mindent,elhanyagolas,kihasznalas stb.)h a legkisebb dolog amit csinal teljesen kiabrandit, s megint csak az jar a fejembe, h vele sem erdemes mert ugyanolyan mint a tobbi.O is az elejen konnyen vette de aztan megkomolyodott.S ha tortenik valami,v akar felreertheto helyzet, eyszeruen nem tudok bizni benne, mert bennem van, h mi van ha hazudik...mint a tobbi...mit tehetnek?
2008. ápr. 2. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok pasi van aki tényleg csak kihasználja a lányokat és sajnálom h te csak ilyenekkel találkoztál de vannak akik komolyan gondolják! Csak ki kell fogni öket... Ha a mostani barátod megcsalt nem is egyszer és már nemcbízol benne talán jobb ha nem folytatjátok de ne add fel a keresést!!! Találsz majd olyat akiben meg fox bizni!!! Nekem is sok idöbe telt mig megtanultam bizni a barátomban, sok félreértés adódótt de most teljesen megbízom benne!
2008. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Te tehetsz a nyomorult helyzetedről mert képtelen vagy azokat észrevenni akik passzolnának hozzád, vagy csak szimplán nem is akarod észrevenni őket. A sokadik alkalom után annyi fix hogy fel kéne merüljön a kérdés hogy nem e benned van a hiba?! Vagy talán álomvilágban élsz és képtelen elvárásaid vannak, de mindegy is az ilyeneket egyszerűen nem tudom sajnálni, saját helyzetük elbaszarintói!
2008. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2ik hozzaszolonak azert nem ennyire egyszeru a helyzet. vki csak szimplan peches es jol belenyul tobbszor is egymas utann... es nem biztos aki szemlyisegileg is passzol az illetohoz ahhoz vonzodik fizikailag is. azert az emberi kapcsolatok es erzelmek ennel bonyolultabb...


szerintem ha nincs bizalom egy kapcsolatban akkor az mar regen rossz... mondjuk ha vki eljatszotta a bizalmat azt nagyon nehez visszakapni.

2008. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem a 2. hozzászóló elég öntelt lehet ha ennyire szánalmasnak tartja az ilyen lányokat... már bocsánat de nem mindig magunkba kell keresni a hibát... énis sokx estem bele ugyanabba a csapdába és nem mindig én voltam a hibás hanem több esetben a fiú -.-" és mégis megtaláltam azt,aki szeret és mindent megtesz értem.én is elvesztettem a bizalmamat a férfiak iránt de ő visszaadta.van,h csak a szerencsén múlik :) nemkell elkeseredni,a barátok tartják bennünk a lelket ;)
2008. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eloszor is a baratom nem csalt meg soha, csak a massal levo kapcsolataim miatt nem tudok megbizni benne. Masodszor meg en is felnottem, es mar pont ezeknek koszonhetoen kifinomult az erzekem, es nem hagyom h atverjenek.De az a baj, h a megbizas meg mindig nem megy,es soha nem tudom, h lehet pont valamikor a jelenlegi v a kovetkezo megint olyan...
2008. ápr. 2. 15:05
 6/11 A kérdező kommentje:
Neha meg felek attol is h talan tul durvan vennem vele, "merthat ezt mar a tobbitol is hallottam", de lehet o komolyan mondja...annyira osszezavaro
2008. ápr. 2. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok,de ugyanigy jártam a lányokkal...Bár őszinte leszek, sokat kihasználtam, és mire odajutottam hogy komoly kapcsolatot szeretnék én estem hasra...de felkeltem ujrakezdtük és most minden oké!Rengeteg barát barátnőm van, akivel egyszerűen olyan szoros a barátságunk, és a bizalmunk, hogy mindenről tudok velük beszélni,lehet az tanulás, munka, család, kapcsolat, szex.Ezért szerencsémre vagym inkább szerencsétlenségemre sikerült kiismernem a női nemet és nagyon nehéz engem átverni,de ez az éberségemnek is köszönhető!Az ,hogy a barátnőmet megcsaljam eszembe sem jutott!Ha esetleg valéami problémám van akkor azt nyiltan a szemébe mondom,szerintem ez igy fair!Sikerült elfogadtatni vele, hogy én inkább lányokkal és felnőttekkel barátkozom 17 éves létemre.Az, hogy elhanyagol nem törödik veled, szerintem épp azért van mert érzi, hogy angyon szereted!Kicsit probáltasd vele éreztetni azt ,hogy veszély van a kapcsolatotokban, és ha akkoris eztcsinálja akkor nem szeret,de ha hirtelen megváltozik akkor nem akar elvesziteni!

Egyébként mennyi idős vagy te és mennyi a barátod,na meg miota vagytok eggyütt ha szabad tudnom!?

Remélem segitettem!

2008. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Te egy belevalo srac vagy.Szerencses a baratnod! 20 evesek vagyunk mindketten.en kiprobaltam ezt a "vege a kapcsolatunknak dolgot" es tenyleg megvaltozott...mondjuk csak par napja, de meg mukodik.Csak epp le kene sozkjak arrol h nem bizok a ferfiakban..mar annyira nehez megbizni
2008. ápr. 2. 18:57
 9/11 A kérdező kommentje:
ja es egy eve
2008. ápr. 2. 18:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a 3ik hozzaszolonak. Van akik sokadjara pechesek,es nem mindig a lany tehet. es vannak fiukban ugynaolyan pechesek. es nem feltetlen jelent keptelen almokat. En is hanyszor de hanyszor belenyultam ugyanabba a csapdaba es megegettem magam. es igen vannak olyanok akikrol tudom h nagyon rendesek es sosem hasznalnanak ki es mindent megtennenek ertem de nincsen meg a fizikai vonzalom. egy olyan kapcsolat sem tud sokaig elni... Persze nem adtam fel es most ugy nez ki h sikerult megtalalnom azt aki rendes es fizikailag is vonzodom, DE a bizalom nalam is egy kerdojeles pont. Sajnos sokat dolgozik es keveszer vagyunk egyutt igaz meg az elejen tartunk a kapcsolatban, nem mondom h nem bizom benne mert bizom es tudom h o is csalodott mar tehat o is vagyik egy normalis kapcsolatra, de a lelkem melyen ott van a felelem mi lenne ha... ez egy mindennapos lelki kuzdelem pl nalam amin erzem h egyre jobban kuzdok es probalom kontrollalni de nagyon nehez... Ismerek olyan fiut aki erzelmileg anyagilag ki lett hasznalva es nem kepes kiepiteni egy ujabb kapcsolatot, ahogy egy lanyt megkedvel es erzi h tudna hozza kotodni nem kepes tovabb lepni mert a felelem benne erosebb es nem kepes lekuzdeni. ez egy bonyolult dolog, nem lehet igy feket feheren lefesteni h ki erdemel meg es mit...
2008. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!