Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam vezetné le?

Figyelt kérdés
A barátnőm megcsalt nyáron. Orálisan elégítette ki az egyik haverját és lenyelte neki. Onnan tudom, hogy ezt elmondta nekem a gyerek. Utána ki akartam dobni a páromat, de végül megbocsátottam, és nem raktam ki. De nem sikerül bíznom benne. Az utóbbi időkben, látom rajta, hogy epekedik a régi élete iránt, állandóan rajtam vezeti le a feszültségeit, és mivel fél, hogvy elhagyom nem meri megtenni amit régen, de érzem, hogy szeretne félre lépni. mit tegyek? tuti biztos vagyok ebben nem dőlök be neki újra. rajtam vezetné le a feszültségeit emiatt? állandóan undok velem és hisztis.
2012. jan. 19. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"Utána ki akartam dobni a páromat, de végül megbocsátottam, és nem raktam ki."


Hiba volt. De még nem késő kirakni.

2012. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már akkor dobnod kellett volna ezt a ribit...
2012. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is ki kellett volna dobnod már akkor, de ha már így alakult, akkor kiraknám MOST!! Nehogy már te tegyél neki szívességet azzal, hogy vele vagy... Egy kapcsolatnak nem erről kéne szólnia, sőt... ez már rég nem nevezhető normális kapcsolatnak, ha a barátnőd másra vágyik, csak nem mer lépni, mert fél hogy elhagyod. Add meg neki azt az örömet, hogy elhagyod és többé nem kell feszengnie ha valakit le akar cumizni....
2012. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tevetke ***** válasza:

Ez a kapcsolat neked se jó, neki se jó... mi itt a kérdés?!?!

Már akkor ki kellett volna dobni a francba, mikor kiderült, hogy megcsalt!! Milyen férfi vagy te, hogy ilyet eltűrsz?! Úgy értem meg kell mutatni az ilyeneknek, hogy ezt nem lehet csak úgy következmények nélkül megtenni! Ne legyél papucs!!!

2012. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
fúj és te még hozzámersz érzni azután, hogy más spermáját nyelte le??? istenem hogy lehet hogy valaki ennyire nem érez semmi féltékenységet, hát bazz nem bírnám megpuszilni sem ezek után :s vagy lelőném, kínoznám, megvalósítanám a fűrész című filmet vagy valami... te nem vagy normális ember...
2012. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
megjegyzem az ondót nem olyan könnyű kimosni, nagyon sokáig megmarad a nyoma, a szájban is UV fénynél láthatnád, hogy a szája tiszta ge*i még 1-2 honappal utána is, ha csokoloztatok, akkor te már nem kevés ge*it nyeltél a tisztességes barátnőd jóvoltából :)
2012. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tevetke ***** válasza:

Valaki itt kicsit sok sci-fit meg helyszínelőket néz!! :D

De amúgy jogos a felvetés, hogy benyelte egy másik csávó farkát meg hokiját és ezek után te még beledugod a nyelved a szájába...


Bár ez alapján lehet, hogy csak depis volt...


"Legalább egy tanulmány eredményei alapján azonban úgy tűnik, hogy az ondó olyan hormonokat vagy hormonhatású hatóanyagokat tartalmaz, amelyek javíthatják a kedélyt és csökkenthetik a depresszió esélyét vagy mértékét, ha az ondó nyálkahártyán keresztül jut be a szervezetbe (például szájon át, stb.)"


Bocs a bunkó poénért, de nem tudtam kihagyni...

2012. jan. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dobd ki. Az ilyen sebek nem gyógyulnak be. Ha túl is élitek a következő pár hónapot, 1 év múlva megint megteszi. Neki kell, hogy más pasik ajnározzák, és ezt ha máshogy nem megy, hát így szerzi meg. Sajnálom, de ha egyszer megcsalt, akkor később sem állja majd meg.

Sajnos a tapasztalat beszél belőlem.


23F

2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 menta34 ***** válasza:
Na és mi van akkor ha te nem elégíted ki? vagy konkrétan nem vagy csak a vágyait nem tudja kiélni...
2012. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tevetke ***** válasza:
Ez még nem magyarázat a megcsalásra!!! Ha valami nem tetszik, akkor van a kislánynak szája (mint kiderült) és elmondja mi a gond. Ha nem tudnak zöld ágra vergődni, akkor könnyes búcsú után meg már azt csinál a csaj, amit akar...
2012. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!