Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy pasim aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy pasim aki nagyon fenn hordja az orrát illetve nagyon irányítós típus azt hogyan lehetne kicsit megváltoztatni jó irányba? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
1 éve és lassan 2 hónapja vagyunk együtt de napról napra rosszabb,elhagyni pedig mégsem akarom mert reményt látok még benne... :/ Azt felejtsétek el hogy leülni és megbeszélni a dolgokat mert nem lehet! Próbáltam már vele elég sokszor de csak hatalmas vita,kiabálás és harag kerekedett ki. Ezt elakarom kerülni. Nem igazán az a személyiség aki végig hallgat és nem fújná a saját verzióját...
2012. jan. 20. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehogy.Csak szívni fogsz mellette hosszú távon, úgyhogy jól fontold meg, hogy megéri-e.

Kutyából nem lesz SOHA szalonna.

2012. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Azt felejtsétek el hogy leülni és megbeszélni a dolgokat mert nem lehet!"


Milyen reményt látsz még ebben?:D

2012. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
rúgd meg a tökít az segít neki
2012. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért vártam pozitív válaszokat. Hát nem hiszem hogy a rúgás vagy bármi ilyen módszer megoldás lenne,okos ötlet mondhatom... Tudom hogy kutyából nem lesz szalonna... Nem mondom hogy én tökéletes lennék viselkedésügyileg mert eléggé türelmetlen típusú vagyok illetve hamar felkapom a vizet dolgokon.
2012. jan. 20. 20:17
 5/12 Ájron ***** válasza:
Kell neki adni két akkor pofont, hogy olyan házba is csengessenek neki, ahol még csak az alapot ássák.
2012. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Más megoldás az erőszakon kívül? :D
2012. jan. 20. 20:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre nincs megoldás. Vagy elviseled, vagy szakítasz vele. Ezt neked kell eldöntened.
2012. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy másképpen is meglehet oldani,biztosan nem én vagyok az egyedüli ember aki ilyen cipőben jár vagy járt?! Mindenre létezik megoldás. Csak van hogy nehéz rájönni.
2012. jan. 20. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Atyaég...

Te magad írtad, hogy megbeszélni nem lehet ezt vele. Akkor mégis milyen válaszokat vársz?! Térdelj le elé, pislogj nagy ártatlan szemekkel, az biztos meghatja majd.

Te kérdezted a tapasztalatokat. Hát az én tapasztalatom az, hogy az ilyen ember nem változik. Ha annyira szeretne, annak hatására már egy év alatt javulhatott volna a helyzet. De nem. Ennyi.

2012. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért nem erre gondoltam... Én úgy gondoltam hogy ha nem is szavakkal de valahogy tettekkel hatni rá. Mióta sajnos anyagilag a családjával együtt nagyon rosszul állnak,tartósan munkanélküliek,albérletben laknak azóta változott meg ilyenre,egyébként meg nem volt ilyen. Meg úgy érzem egy-két haverja kicsit rosszba viszik.
2012. jan. 20. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!