Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandoan a barátom unokaöccse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandoan a barátom unokaöccse jár a fejemben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ö 23éves én 20. Kicsivel azután hogy összejöttünk bemutatott az unokatesóinak. A fiagalabbik unokaöccse 16éves, nem néz ki kimagasloan jól, de helyes és jo a stilusa. Viszont valami azonnal megfogott benne, nagyon érett, egyáltalán nem egy mai átlag 16éves szintjén van, a barátnöje is 21éves. Nagyon kedves, megértö mindig meghallgatja a bajaimat és jo tanácsoka ad és mindig segit amiben csak kell. Ahogy telik az idö egyre jobban kedvelem és vonzódom hozzá. Nagyon szeretem a barátomat nincs gond a szexuális életünkkel sem, de valahogy mégis ezt érzem az öccse iránt. Persze abnormàlis lenne ha lenne valami köztünk de nem tudom kiverni a fejemböl! Szerintetek mit csinàljak, hogy elmuljon ez? Vagy miért van??
2012. jan. 22. 00:59
 1/5 vnas00000 ***** válasza:
100%
Verd ki belőle :D
2012. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vnas00000 ***** válasza:
mármint a fejedből
2012. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
:D
2012. jan. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D érdemben válaszoltál! :D jaaaaj annyira rossz az egész! Nem értem mért van ez!
2012. jan. 22. 01:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkívántad...

Én is naponta több lányt kívánok meg és nagyon nehéz kiverni őket a fejemből. :D

2012. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!