Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, akiknek van pasija!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akiknek van pasija! Ez normális dolog a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Lehet túldramatizálom, de sok pasinak az adatlapját nézegeti rendszeresen. Engem szeret ezt mindig mpndja de akkor miért kell más pasiknak az adatlapját nézegetni és szinte minden nap ránézni. Mert egysze kétsze ok, dminden nap? Nemèrtem, ja ès mindezt tagadta, még meg nem mutattam neki előzményeket...:S 18 éves én 19 , 4 hónapja vagyunk együtt
2012. jan. 22. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nem túl normál dolog, ha böngészek én valakit okkal teszem 21/F
2012. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak érdeklõdik, vagy direkt idegesiteni akar téged, és el is érte. Egyébként te honnan tudod, hogy mit nézeget,és kinek az adatlapját?
2012. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a nyálát csorgatja utánuk és beszél is velük, akkor menekülj, mert csak szamár vagy és nem ló!
2012. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telóján bejelentkezve maradt, de ő is mindig lecsekkolja az én dolgaimat. Nem üzizget , csak nézegeti.......:s
2012. jan. 22. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól tartok, alapvető bizalomhiány van köztetek, és ez okozza a féltékeny gondolatokat, illetve részéről a pótlék keresését... 22L
2012. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

féltékenyek vagyunk mindketten! ezt nemtagadom.

de nagyon szeretjük egymást...

csak nemértem miért nézegeet srácokat....én azthiszem mindet megadok neki amire egy lány vágyhat....

(nem anyagi dolgok, me nem kresek semmit, diák vagyok) hanem ami egy kapcsolatba kell...

2012. jan. 22. 19:27
 7/7 anonim válasza:

Hát a bizalom hiány kölcsönös ezek szerint:)

De az is kérdés több pasit nézeget vagy csak egyet?

Ha többet az is lehet hogy egyszerűen megnézegeti őket de mivel ezek szerint minden nap lehetséges hogy a srác egyszerűen bejön neki,vagy kezd rád unni

2013. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!