Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett elfogadott, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett elfogadott, már már természetes dolog a megcsalás?

Figyelt kérdés
Akárhány fórumon látok egy megcsalós topicot, szinte mindenhol támogatják egymást az emberek... Tippeket, tanácsokat adnak hogy csinálják "okosan", hogy ne bukjanak le, és úgy beszélgetnek arról hogyan csalják meg a másikat, mintha a krumplifőzelék receptjét cserélgetnék... Magyarán természetessé és elfogadottá vált. Ha valaki mégis mer szólni, hogy ez nem szép dolog, akkor annak szinte nekiugranak, hogy álszent, vagy hogy fogalma sincs a helyzetükről stb stb... és kikérik maguknak, hogy felettük ítélkeznek. Manapság, amikor magunknak választjuk meg a párunkat és nem köveznek mert elválunk tényleg ennyire természetes, hogy megcsaljuk azt akit valamikor szerettünk?
2012. jan. 23. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert sok ember érzelmi intelligenciája egy csigáéval egyenlő.
2012. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
eleg szomoru hogy a megcsalas az mar termeszetes dolog nekik -.-''
2012. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"...valamikor szerettünk..."

Ha nem szeretek valakit, nem vagyok vele. Soha nem csaltam meg egyik barátnőmet se. Engem már megcsalt, de azonnal dobtam, bármennyire szerettem is. Nálam ez nem elfogadott dolog, de én se ítélem el azokat, akik megteszik. Ki lennék én, hogy megtegyem? Az ő dolguk, nem rám tartozik...

2012. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Daw!


Ok, hogy nem ítéled el, ez rendben van, csak így volt a legkönnyebb megfogalmazni, meg igazából is tényleg mindig ezt írják. :D Feltűnt ez a dolog nekem az utóbbi időben, és érdekel mit gondolnak erről mások.

2012. jan. 23. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Na és te miért jársz ilyen fórumokra?

Ne foglalkozz azokkal a hozzászólókkal és kész. Keress olyan fórumokat (mint ez :D:D:D), ahol nem erről van szó.

2012. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem keresem őket, de ahol lehet indítani bármilyen témával fórumot, ott indítanak ilyeneket is, és kíváncsiságból bele szoktam olvasni. :) Én most inkább megyek aludni, jó éjt!
2012. jan. 23. 23:07
 7/15 anonim válasza:

Linkelned nekem azt a forumot? Koszi

Amugy szerintem is igazad van, eleg baj az, hogy megszokott dolog lett a megcsalas. Engem is megcsalt a volt elettarsam.

Lecci linkeld mar be nekem.

2012. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a megcsalás nem elfogadott dolog. Akármelyik ismerősömet kérdezném meg, még a leglazább erkölcsű sem mondja, hogy a megcsalás rendben van. Lehet a te ismerősi köröddel van a gond...


Én korrekt embernek tartom magam. Senkit nem csalok meg, próbálok mindig minden helyzeten javítani, de ha valami már reménytelen, akkor búcsút intek az illetőnek, nem fogok belé rúgni ilyen módon, mert ezt nem érdemli meg, arról nem tehet, hogy a kapcsolatunk valamiért kisiklik.


Viszont azzal se értek egyet, ha valaki támogatja őket. Nem ismerem a megcsalás körülményeit, tehát nem ítélkezem csak úgy, de semmiképp nem fogom azt mondani neki, hogy jól van ügyes vagy!

2012. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon is olvastam már ilyeneket, és annyira fáj. :(

Annyira sajnálom akit megcsalnak, nincsen ennél megalázóbb dolog, amit az ember a párjával megtehet. Igazából már félnék is kapcsolatot kezdeni, mert a legutóbbi barátnőm is megcsalt, aki amúgy egy teljesen rendes, kedves lány. Annyira egyszerűen megy másoknak, hogy az már félelmetes. Nem tudom, hogy velem van-e gond, de egyszerűen ha olvasok ilyen eseteket már pusztán attól is rosszul leszek. :(

Én úgy gondolom, hogy mindent meg lehet beszélni. Ha valamiben mégsem sikerült dűlőre jutni, akkor szakítás, és utána mindenki azzal dug akivel akar, de addig ne.

21/F

2012. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Mert egy jóképű srác büntetlenül megcsalhatja a bnőjét, az úgyis megbocsát neki, amíg nem talál egy még jóképűbbet. A nők pedig alapból támogatják egymást, női szolidaritásból.
2012. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!