Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok normálissan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normálissan beszélni a lányokkal?

Figyelt kérdés

Kicsit jobban oda figyeltem mostanában milyen ember is vagyok mondjunk eddig se szerettem magam túlzottan, de most úgy mélyen magamba néztem ,hogy elszomordtam.

Tehát most csak ez egy probléma a sok közül ami hát elég lényeges mert nem tudok így párkapcsolatot létesíteni.

Tehát túl nyíltan tudok csak beszélni lányokkal, egyből a szex a téma és már akaratlanul is.

És nem akarnak tőlem semmit pedig nem is olyan vagyok vagyis csak részben mint ahogy előadom. És csúnyán beszélük velük tény, hogy rengeted k*va van és amelyikről azt gondolom is mondom, de túlzottan őszitnén már annyira , hogy fel se tudják fogni, hogy mit mondtam, csak egy idővel késöbb.

És valamiért nem megy nekem az ismerkedés mindig kimarad az a része, hogy nem is tudom mi marad ki , tehát egyből konkrétan , ha tetszik a combja megfogom meg stb..

Igazából depressziós vagyok lehet , hogy ez is valami tünete, mert rázom a lábamat is sokszor feszültség levezetés képpen. És ez is egy olyan gond amit észre se véve csinálok....egyébként szűz vagyok sokszor vagyok magányos...de nem átlagos szúz vagyok hanem túl nyílt, nem félek a lányoktól hanem már túl sok vagyok..:S és ezt tudom. Nem tudom ,hogy kezzem az ismerkedést. Bár nagyon sok lányt ismerek de mindenki tév hitbe van velem mert tényleg csak dugni akarok..de valahogy nem tudom:S


2012. jan. 24. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
AZÉRT
2012. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ezt még memorizálnom kell.
2012. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen már meg is adtad a választ. Summásan egy bunkó vagy a lányokkal. Gondold át, hogy vajon mit szeretnének a lányok? Milyen vagy te? Ebből következik, hogy egyedül vagy. Próbálj egy kicsit, nem is kicsit, hanem nagyon megváltozni.
2012. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy eléggé furcsán tudok írni:D:D most veszem észre na mindegy.
2012. jan. 24. 23:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit művelhetnéd magad.
2012. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tök érthetően megfogalmaztad magadnak, hogy miért nem tudsz beszélni a lányokkal normálisan.
2012. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek? Irány a pszichiáter! Amiket írsz, az pervazív zavarra utal (a kényszermozgások, a meggondolatlan beszéd, cselekvés...)

Egyébként meg iszonyatosan ellentmondásos, szóval nem tudom...

Az, hogy egy pasi őszinte, önmagában nem baj - nálam pl. még akkor sem, ha szexről beszél. Én szeretem, ha valaki őszinte. De a leírásod alapján ez nem valamiféle megnyerő őszinteség, hanem komoly probléma. Szóval ismétlem: keress egy szakembert!

2012. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az is pervazív zavar, de szerintem ez nem az...
2012. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Márminthogy a # 8 válaszolónak írtam, hogy a tourette is pervazív zavar, de a kérdezővel szerintem másfajta probléma lehet. De nem akarok tippelgetni, szakemberre bíznám...
2012. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!