Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nem legujjabdivatcuccokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nem legujjabdivatcuccokban járó fiuknak akik átlagosan öltöznek és néznek ki meg minden miert nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok.
2012. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hát akkor én...

1 éve nincs semmi kapcsolatom! pedig énsemvagyok roszzabb mint a többi békéscsabai hapsi... fiatal vagyok 19 éves! átlagos! nemkellek senkinek...

és nem értem a mivoltját

2012. jan. 25. 00:10
 3/15 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért
2012. jan. 25. 00:11
 4/15 anonim ***** válasza:
nem nézel körül eléggé.
2012. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem az öltözködésen múlik. Kondizz, nem árt, ha jóképű vagy és a hajad is jó. Elég ha csak pár ruhadarabod márkás.

(Én nem így gondolom, de a lányok 99,9%-a igen.)

2012. jan. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy honnan szerzi a ruháit, amíg tiszta, ápolt megjelenésű.

Lehet, drága, hogy kicsit csúnyácska vagy. De semmi vész, biztos lesz, akinek pont te leszel a legszebb :D

2012. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
engem kifejezetten idegesítenek a legújabb divat szerinti gigantikus cipők, a gatyák, aminek az ülepe a térdnél kezdődik, vagy éppen kettévágja a herét, a csíkos-kockás-pöttyös minden mintát mindenhez stílust...
2012. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én vettem pár márkás cuccot, de abban sem lettem kelendőbb.


Ezek a mai lányok nagyon válogatósak, még az átlagosak is, sőta csúnyák, túlsúlyosak is!


Tapasztaltam, nem levegőbe beszélek!

2012. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
utolsó: ha senkinek nem kellesz, benned van a hiba, nem másokban ;)
2012. jan. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Esetleg PU ben megmutathatom magam???
2012. jan. 25. 05:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!