Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nem legujjabdivatcuccokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nem legujjabdivatcuccokban járó fiuknak akik átlagosan öltöznek és néznek ki meg minden miert nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

küldj képet, linkeld be ide vagy privátba, mert az ilyen kérdéseknél totál nem lehet eldönteni, hogy mi a baj a kérdezővel


a lányok meg válogatnak, ez mindig is így volt

2012. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A fiuk is valogatnak. De ez tok termeszetes, hisz az evolucio igy alkotott meg minket, nem ertem miert kene az elso szembejovi pasival osszejonni.


Nekem is kuldhetu kepet, kivancsi vagyok, es szivesen elmondom a velemenyem.

2012. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
üzik elkuldve
2012. jan. 25. 20:41
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem elég,ha van pár márkás cuccod,ahhoz még stílus is kell.Az,hogy miért nem kellenek,arra az a válasz,hogy a lányok nagy többségét az érdekli,mennyire nézel ki pénzesnek,mennyire tudnak veled hivalkodni..Az ilyeneket kerüld is szerintem,bár egy éjszakát megérhet a dolog.
2012. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

én nem vágyok 1 éjszakás kalandokra! biztos jo meg minden de nemvonzodok a dologhoz

a tisztességes lányok érdekelnek(kihalásban lévő faj)

2012. jan. 27. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!