Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegy reggel otthonról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy reggel otthonról a párotok (nem dolgozni) és estére ér haza, titeket nem foglalkoztat, hogy merre lehet és mit csinál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én spec tudom, hogy mit csinál.
2012. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon is foglalkoztatna, ha nem lenne közöttünk meg a kommunikáció. Mi megosztjuk egymással, hogy nagyjából ki-merre járt a nap folyamán, történt-e valami érdekes, sőt!

Nálatok ez a fajta kommunikáció nincs jelen? Nem is kérdezed meg reggel, hogy hová megy és kb. mikor jön?


Furán érezném magam, ha nálunk is ez lenne. Mi úgy szoktuk meg, hogy megbeszéljük egymással az ilyen apróságokat is.

2012. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérdezném én, meg sokszor meg is kérdezem, csak nem akarom, hogy számon kérő hárpiának tartson. :(
2012. jan. 25. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Utána mennék láncfűrésszel
2012. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Elmegy reggel és este ér haza!Te jó ég!Én 10000 szer rátelóztam volna és ha este hazaérne addig tuti nem feküdne le még el nem mesélte volna a napját!Bocsi de szerintem tuti van valakije!
2012. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

babush: hogy lehetsz ennyire primkó? És ha horgászni ment a haverokkal?


Kérdező: ennyi kommunikáció sincs a kapcsolatotokban? Érdekes...

2012. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában nem megy el egész napra, pláne nem úgy, hogy nem dolgozni megy.
2012. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon fura, több részről is!

Egyrészt, nem mered tőle megkérdezni miután hazaér, hogy szia édesem, milyen volt a napod? merre jártál?

Ezt nem csak hárpiásan teheted meg! Sőt, ez valahol alap dolog lenne, hogy érdeklődsz róla.

Másrészt, ez is fura, hogy ő meg se szó se beszéd elmegy egy napra minden szó nélkül.

Érdekes kapcsolat lehet, nem szoktatok beszélgetni?

Bocs, nem bántásból mondom, de ez tényleg megdöbbentő.

2012. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!