Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csinálják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják a nők, hogy ilyen hamar túllépnek egy kapcsolaton? Az exem két hét után azt mondta az egyik ismerősének, hogy már jól van. Én egy év után se tudom ezt mondani, sőt egyre rosszabb!?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tom, velem is ez volt. Minden áron menekülni akart, aztán mikor sikerült jól volt...

De szerencsére csak hamar egyedül maradt, és most sz*r neki, remélem nem is fog változni :D

A lényeg h. nekem jó. Ennyit érdemelnek.

2012. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idős volt a kapcsolat és a lánytól is, h mennyire érzelgős. A szétválás körülménye se mindegy...
2012. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet h csak azért mondta h jól van h mindenki azt higgye... meg ha a te füledbe jut akkor bosszantson.


Én 20/n vagyok és én is azt mondtam h már minden rendben, pedig valójában több mint egy évbe telt mire "végleg" túl tettem magam rajta

2012. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj a pasik is ugyan így csinálják. -.- nem volt olyan erős az érzelem biztos... vagy hazudja, hogy erős.
2012. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők akkor lépnek túl egy kapcsolaton, ha találnak egy legalább olyan jóképű pasit. Ez lehet egy nap v akár több év után is.
2012. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én barátaim is mindig hitetlenkedtek, hogy hogyan tudok sokéves-együttéléses kapcsolaton túl lenni egy hét alatt. Pedig a válasz nagyon egyszerű.

Én nagyon ragaszkodó típus vagyok, nehezen szakítok, ezért általában a kapcsolat - és az érzelmeim - már rég halottak, mire ráveszem magam, hogy kimondjam, vége. Az utolsó kapcsolatom 3 évig tartott, két évig együtt is éltünk, de az utolsó egy év már nem kellett volna. Valahol mélyen tudtam, h esélytelen, de akkor még képtelen voltam elengedni. Az utolsó egy évben folyamatosan engedtem el, így mire kimondtam, hogy ennyi volt, már majdnem túl is voltam rajta.

Hozzátenném, azóta nem volt kapcsolatom, mert annyit szenvedtem az előzőben, hogy szabályosan rosszul vagyok a férfiaktól.

24N

2012. jan. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nők? Ez nem attól függ hogy nő vagy férfi. Inkább gondolkodásmódtól. Figyelj, ha már véget ér egy kapcsolat akkor az már nem volt jó kapcsolat, nem értem miért kéne még évekig is azon agyalni ami nem működött. Semmi értelme. Te is csak magadat kínzod, mert amíg ezen gondolkodsz addig lesz rossz neked...nem másnak, csakis magadnak ártasz vele, és magadat sajnálod. Ennek mi értelme?
2012. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Annyi mindent tönkre tett bennem, hogy nem tudok tőle megszabadulni. Vannak "tiszta" napok, de nem tart sokáig, mert akkor biztos meglátom az utcán és minden előjön újra.
2012. jan. 26. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy ki milyen hamar tud/ vagy épp nem tud tovább lépni nem a nemtől vagy kortol függ az ex pasim már más nap uj csajjal volt ,bár rövid kapcsolat volt, mert még most is utánam fut....
2012. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én pl. azért,mert hamar megértetem magammal,hogy jobbat érdemlek,és ha szomorkodok sem lesz jobb.
2012. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!