Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én egy 13 éves lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én egy 13 éves lány vagyok. Van egy fiú aki szinte minden órán a szeme sarkából néz és egyszer el is bambult rajtam. Szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM BIZTOS
2012. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes, csak kancsal. :D
2012. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pqpqpq ***** válasza:
nem lehet hogy kancsi es a tanart nezte?
2012. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges,sőttt valószínű hogy szerelmes beléd. :D szerintem kérdezz rá!


Velem is ez történt 13 éves koromban. egy fiú állandóan figyelt engem, többször el is bambult rajtam. Én rákérdeztem , hogy tetszem e neki és azért néz- e engem folyton. És ő azt mondta nekem: mi másért néznélek? :)

2012. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azért ne vedd készpénznek, persze elképzelhető, de ezer más miatt is nézhet.
2012. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát én se tok nagyon mást mondani max kérdezz rá,hogy mért néz
2012. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, mert szerelem biztos nem fakad annyiból, hogybámul. tetszeni tetszhetsz neki, de szerelemről szó sincs szerintem. kérdezd meg, hogy miért néz, aztán lehet, hogy egyszer úgy alakul...
2012. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, bár nekem a srác nem jön be !:)
2012. febr. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!