Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti haragudnátok ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok a barátommal 4 éve, most egyetemre járok, de igazából gimiben is ez volt a helyzet.

Elég sokan próbálkoznak nálam nap mint nap, de mindenkit elhajtok, nem szoktam kelletni magam vagy bárkivel is elflörtölgetni... tudom, elég sok az olyan lány, aki visszaélne a helyzettel, hát én nem.

A barátom viszont teljesen meg van sértődve rám, hogy miért hajt rám ennyi ember, de nem értem, hogy ezért hogy haragudhat rám? Szerintetek ez normális így? Tényleg szerintem nagyon korrektül viselkedek, igazán nem lehetne egy szava se :(

Hogy nyugtassam meg, mit tehetnék?


2012. jan. 27. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják két pofon után javul a felfogókészség.
2012. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Küldd rá néhány barátnődet, hogy próbálkozzanak be nála, és ha el is utasítja őket, akkor harapd le a fejét, mégis hogy képzeli, hogy így tapadnak rá a csajok? Ha meg nem utasítja el, akkor repcsi!!!

Amúgy a barátod egy féltékeny tahó. Ha csúnyább lennél, azért morogna, mert nem vagy elég szép, így meg ezért. Áh...

2012. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

sehogy... ez késöbb csak rosszabb lesz,tapasztalatbol tudom. amig ö maga rá nem jön hogy ezzel fogja tönkretenni a kapcsolatotokat addig semmi jot nem igérhetek.

én büszke lennék rá ha a apáromra sokan ráhajtanának, mert azt jelenti jo pasim van8vagy csajom -nem függö)és hagynám azt is hogy leszerelje öket. minek mennék oda balhézni, ha hagyja magát legalább kiderül hogy nem vesz komolyan és szakitok vele. de ha leráz mindenkit akkor nyugodtan megbizhatok benne.

ha benned megbizik akkor viszont magában nem bizik az meg önbizalomhiányra utal. de az tuti hogy eza kis aproság megkeseriti az életed. én végeztem az iylennel. nem éri meg a sok felesleges vitát ami mindennap ugyanarrol szol és nem jutunk sehová.

2012. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja bocsi és lány vagyok de ettöl még ugyanaz a lényeg mindkét részröl
2012. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdező!


amit írtál egy nagy kamu!

ahogyan a mondás tartja az öndícséret büdös!!!

2012. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudja a pasid, hogy nap mint nap kapsz ajánlatokat? Talán ott van veled? Nem hiszem mert akkor nem próbálkoznának nálad. Gondolom mindig elújságolod neki nagy büszkén, hogy mikor ki akart felszedni, pedig tudod hogy idegesíti a dolog. Miért kötöd az orrára ezeket az eseteket? Szereld le a pasikat és pont.
2012. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam az orrára kötni, egyszer kérdezte tőlem, kb két hónapja, és akkor mondtam el, azóta egyfolytában erről kérdezget. Most figyelj én nem fogok neki letagadni semmit, bár őszintén már bánom, hogy elmondtam...

Valami megoldás?

2012. jan. 27. 16:25
 8/8 anonim ***** válasza:
a tükör mutatás az jo ötlet.mármint hogy hajtsanak rá a barátnöid. persze ne egyszerre.
2012. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!