Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok együtt a barátommal, elfogadható, ha nem veszek neki semmit a szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze,csomagold be magadat selyempapírba,de más ne legyen alatta .
2012. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez tőle függ
2012. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy miért nem. nekem szarul esne az biztos
2012. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem azért ne.:D

még ha nem is veszel neki valami drága/személyes dolgot, legalább valami apróságot/csokit stb...

2012. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Öleld meg, és egy hatalmas smaci elég lesz.
2012. jan. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm h van még ilyen nő! Baromira rühellem a semmire nem jó szirszаr porfogó dolgokat. Kapjon egy szelet csokit és cumizd le rendesen. Én ezeknek örülnék.
2012. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Süthetnél neki,v legalább egy doboz csokit valahogy vegyél :/
2012. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

igen-igen. a sütemény sztem nagyon jó ötlet!:)

nem túl személyes, de mégis foglalkoztál vele. és nem is porfogó...

nem kell bonyolult süteményt. muffin elég könnyű, esetleg még hozzáraksz egy tábla csokit és kész. :)

2012. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

jaja süti,mert azt temgadat csináltad neki, szívből:)

meg jókis szex , masszázs,romantikus séta., vagy készítesz neki valamit, rajzolsz, a legjobb ,h írsz neki egy levelet,amiben leírod, hogy mennyire szereted, és mien fontos neked :)

2012. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmi érzelgősség, ez még nem egy komoly kapcsolat, de azért valahogy emlékezz meg róla, tényleg süss sütit vagy vegyél csokit, ahogy a többiek is írták :)
2012. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!