Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék e szerelem ügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisszilva95 kérdése:

Mit tehetnék e szerelem ügyben?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, Magyarországon lakom (ezt azért írom mert később jelentősége lesz). Nyaranta 1 hónapot szoktam menni Erdélybe, a rokonokhoz, és ott nagyon sok barátom van, akikkel az idők folyamán barátkoztam össze. Legutóbbi nyáron megismertem egy 13 éves lányt, akivel csak köszönőviszonyban voltam. Most, idén a karácsonyt, szilvesztert is ott töltöttem Erdélyben, és a lánnyal nagyon közel kerültünk egymáshoz. 2 hét leforgása alatt 700-700 sms-t írtunk egymásnak. Mivel unokatesómék szomszédja, gyakran jár le unokatesómékhoz, ezért a szünet folyamán sokszor mentem filmezni, ahol ő is ott volt. Emellett elég sok programon együtt voltam vele, ami fokozta iránta való érzelmeim. Elég sok jel utalt arra, hogy tetszettem neki, az egyik filmezős estén nagyon is közel ültünk egymáshoz, és a végén ketten összebújva zsúfolkodtunk a széles kanapé szélén. A lábainkat is "egymásra pakoltuk". Amióta hazajöttem, alig beszéltem vele, még az elején elbeszélgettünk, de azóta ha ráírok, nem is ír vissza stb. Nagyon beleszerettem, akármikor rágondolok, gyomorgörcs jön rám, rosszul is eszek, és az álmaimban is sokat szerepel. Persze nehéz ügy ez, hiszen egy távkapcsolat nagyon nehéz lehet főleg ebben korban, de mit tanácsoltok? Hagyjam a dolgot, vagy nyáron,meg amikor ott vagyok újra lépjek a tettek mezejére a rövid idő erejéig is? Előre köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 29. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

te 17, ő 13...


inkább hagyd

2012. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd, tul sok a gikszer. Messze van, fiatal, neki tulajdonkepp most jon a lazado kamaszkor, neked most lesz vege. A folos energiaid vezesd le egy elerhetobb lanyon.
2012. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet várnod kéne még pár évet, és akkor megpróbálni, mikor már ő is érettebb. Aztán közben lehet találsz helyben is.
2012. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok lehet! Köszönöm a válaszokat, ezek mind segítenek nekem!
2012. jan. 29. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
természetesen jöhetnek még válaszok!
2012. jan. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!