Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Amikor a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amikor a barátnőtöket ölelitek, akkor előtte/utána/közben megsimogatjátok a cicijét?

Figyelt kérdés

Simogatás alatt, igazából egy-két simítást értek.

A barátom szokta ezt csinálni sokszor, ami azért zavaró mert a meghitt pillanatokat is képes vele összerombolni egy pillanat alatt. Szeretem őt, de ez kicsit idegesítő, tekintve, hogy távkapcsolatban élünk és így eléggé "csakszexéspluszminthanormáliskapcsolatbanélnénk" szaga van.



2012. jan. 29. 21:45
 1/10 Blue85 ***** válasza:
88%
Hát, amikor távkapcsolatban éltünk akkor volt így, mivel ritkán találkoztunk és vágytam rá, hogy megérintsem a testét
2012. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

A cicik simogatásának miértje egy férfinél elég komoly szimbólikus jelentéssel bír.

Ha zavar, hogy hozzá ér a melledhez, akkor beszéld meg vele.

Nekem volt olyan barátnőm, aki úgy begerjedt tőle, hogy alig bírtam lekaparni magamról...

2012. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Addig örülj, amíg megsimogatja, azt jelenti, hogy vágyik Rád, és egy férfi olyan nővel szeret lenni, akire vágyik. Amikor már nem simogatja meg, akkor kezd el töprengeni, hogy milyen nő kellene neki helyetted. Akkor van a megszerette, de unja fázis, ekkor már nem simogatunk cicit, csak szex. Ha akarod siettesd ezt az állapotot.
2012. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a cicimmel ölelés közben.


29/F

2012. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Mivan? Miért rombolja vele össze a meghitt pillanatokat? :O Mi is megsimogatjuk egymást mindenhol, de egyikünk se panaszkodik miatta, sőt... :D
2012. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Az én barátom cicifüggő. A nap szinte minden percében a cicimen csüng, pedig már 2 és fél éve vagyunk együtt, és még mindig ugyanúgy vágyik rá. De engem ez nem zavar, sőt! Legalább tudom, hogy még mindig ugyanúgy kíván. :)


Amúgy mi is távkapcsolatban ékünk, de nem a szex tart minket össze.

2012. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Ölelés közben nehéz, ahhoz hátulról kell ölelni.

Előtte meg nem jó, mert akkor ott nem ölelés lesz, hanem simogatás, sokáig. Nagyon sokáig!

Utána lehet, tetszés szerint.

2012. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

22:27 azért mert tényleg ritkán látjuk egymást és ilyenkor általában két napot végigdugunk, de ugye hát egy nőnek szüksége van úgymond "érzelemre" is.:) Annyira nem zavaró amúgy, csak szöget ütött a fejembe.:D

2012. jan. 30. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez normális, hogy ki vagytok éhezve, és nem bír magával a pasid!:) Az érzelmeket ki lehet fejezni szavakban is, és a szenvedélyesség nem jelenti azt, hogy érzelem mentes lenne a kapcsolat! :D
2012. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban pláne, hogy érdekli a tested. Ja amúgy meg ha férfi, illetve ha olyan mint én, akkor a melledről nem lehet levakarni :P Meg ha szeret akkor ezt felfoghatod afféle szeretet nyilvánításnak. Pl én tudom, hogy a legtöbb nő szereti ha mellét masszírozzák simogatják, ezért csinálom. Ja meg azért is mert szeretem fogdosni :) Biztos ő is tudna hasonló dolgot mondani ami zavarja. Fogadd el hogy ő ilyen. :)
2012. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!