Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg nem látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem látnak a szemüktől? Nem látják, ha mű a haj, szempilla, szemöldök, száj, mell, az egész test vagyonba kerül ők tényleg elhiszik, hogy az a nő így született?

Figyelt kérdés

2012. jan. 30. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már hogyne látnák! Nem vagyunk mi hülyék!
2012. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem azért feltűnik nekik. nem nehéz észrevenni. még ha esetleg csorgatják is egy picit a nyálukat a dkoltázsba, azért feltűnik nekik, hogy az ott még se eredeti ZS kosaras
2012. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valsz csak lesz@rják. Már aki.
2012. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
De a nunija nem mű;)
2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Nazira ***** válasza:
100%
Tudják jól, h sokba kerül az de mit lehet tenni a legtöbb férfinak az jön be persze tisztelet a kivételnek amit én egyre kevesebbet látok. Azt látni ,h a cicababák a menők de aztán rájönnek ,h 1 normális átlagos lánnyal jobban jártak volna, na van aki ezt előbb belátja és olyannal kezd. Jó mutogatni nekik ,h na nekem ilyen nő is kijár, kirakatbaba és annyi mutogatni kell és az, h folyik a többinek a nyála és irigykednek azt élvezi...
2012. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ne általánosíts drága kérdező :) !


A mű melleket nem szeretem, akkor inkább legyen kisebb a melle.

jó persze ha 25 éves létére 2 méhcsípésnyi akkor megértem ha műmelleket csináltat. DE! szolidakat ne 2 focilabdát tetessenek be.


Sokan kiszedetik az egész szemöldöküket és odarajzoltatnak de van ki tetováltat 2 csíkot a helyére...ezt is rühellem! SZERENCSÉRE ez nagyon kevés nőnél van :)


A természetes szépet szeretem amugy! Nagyon sok rengeteg lány van akin nincs semmi mű maximum a festék és szexi és sokkal de sokkal jobban néznek ki mint ezek a plázacicák!

2012. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Úgy tudom már a puncijuk sem eredeti.

Olvastam hogy oda fehérítőkrémet használnak, hogy rózsaszín legyen:-)

Ismerek egy nőt, anya lett 22 évesen és nem pelenkázza be a gyerekét, mert 5 cm-es műkörme van.

A férje és a rokonság pelenkáz.

2012. jan. 30. 19:41
 8/15 A kérdező kommentje:

És mégis imádja a férje, pedig az egész napját azzal tölti, hogy szépítgesse magát és az én párom is bevette, hogy igazi haja van, közben rövid haja van, bevarrt tincsekkel.

Nem bánt ez engem, csak elgondolkodtató, hogy az ember ha kocsit vesz, azt is tudja, hogy a festék és az extrák hogy feldobhatja, a nőknél meg valahogy ezt nem veszik észre a férfiak.

2012. jan. 30. 19:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mintaanya -.-
2012. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

tudod ám :)


Olyan egyébként meg nincs, a védőnő azt ellenőrzi ha kimegy a házhoz...


Ja igen. Lemaradt , hogy:

A MŰKÖRÖM egyáltalán nem előnyös nem jut előrébb vele egy nő sem, a hiedelemmel ellentétben a pasik ügyet sem vetnek arra h a nőnek mekkora és milyen színű a műkörme!


lényeg legyen tiszta ápolt, és ha gondolja elég fényesre kikenni.

2012. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!